Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V - Zamknij programy, aby zapobiec utracie informacji


Gość Ramzes.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z GTA. Zacząłem grę wczoraj i nic takiego nie wyskakiwało ale dziś jak gram wyskakuje po paru min :

http://screenshooter.net/102372780/txolvcb

Niby nic takiego, ale gry próbuje znów włączyć ( tzn po błędzie minimalizuje mi się GTA i gdy chcę znów włączyć ) mam cały czas czarny ekran. Miałem tak samo gdy grałem w FIFĘ 15 ale tam klikałem Zamknij i normalnie dalej mogłem grać a tu nie.

Wina raczej nie leży po stronie PC bo w GTA mam praktycznie cały czas 60FPSów na Bardzo wysokich. 

 

@Edit

Teraz sprawdziłem i na trybie "Okno" mogę normalnie minimalizować GTA. Sprawdziłem tak ile menedżer zadań i wydaje mi się, że nie powinno to wyskakiwać : (sprawdzane podczas jazdy samochodem)

http://screenshooter.net/102372780/rbaflur
Opublikowano

Jak błąd pokazuje że brakuje Ci pamięci - to brakuje Ci pamięci :)
GTA V potrafi zeżreć nawet do 5-6 GB RAM
Ty tego nie widzisz, w Menadżerze Zadań może pokazywać że gra zabiera np. 3GB lub więcej
W Monitorze Zasobów pokazuje jednak dwie wartości wykorzystywanego RAM'u: Zadeklarowane i Zestaw Roboczy.
Zestaw roboczy to pamięć wykorzystwana w danym momencie a zadeklarowana to dane zapisywane na dysku gdy brakuje RAM'u oraz wczytywane są również z dysku - co może powodwać tzw. "lagi" czy też spadki FPS.
Przykład:

BDVdrkD.png

 

5gubmKI.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...