Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki telefon wybrać w abonamencie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do was pytanie. Otoz niedlugo kończy mi sie umowa z t-mobile i chcialbym wymienic mój telefon, najlepiej na jakiego ip 5. Tylko proble jest taki gdzie będzie najlepiej. Pisalem siec bo wiadomo przedłużanie umowy wiarze sie z jakimis malymi znizkami ale ta siec raczej nie jest wiodącą na polskim rynku. Chodzi mi o kupno tego ip na abonament najlepiej 40/50 zl. I tu pytanie do was: Gdzie jest najlepsza oferta ?

Czy moze jest jakiś dobry telefon w podobnej cenie co ip 5 ? Interesuje mnie gmownie on ale cena do abonamentu to max 600-800 zl. Wiec inne propozycje także mile widziane :)

Opublikowano

W takim abonamencie za telefon zabulisz praktycznie wszędzie przynajmniej 1000 z jak nie o wiele więcej ł na dzień dobry.

 

Skoro jesteś już abonentem to przeglądnij sobie sam swoje oferty, u swojego wujka na stronie ( ma 2 abonamenty )  widział że ma propozycje Jump comfort 50 zł  za ipka 5C z dopłatą tylko 400 zł 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Też mama 2 abonamenty w t-mobile i cena za ip 5c tam to 1200 zł z abonamentem 50 zł. NIe wiem czy opłaca się kupować go z tym abonamentem skoro sam kosztuje jakieś 1500 zł. Co sądzicie ? 

Opublikowano

F5 
Zna się ktoś na telefonach ? 
Postanowiłem że nie wydam tyle pieniędzy na tego ip 5 i przejrzałem oferty 4 które są już za jakies 500 zł w abonamencie. Tylko pytanie czy warto kuować ip 4s 8 gb ( takie są u operatorów ) czy może telefon innej marki za podobną cenę ? Zależy mi na dość dużym ekranie bo często oglądam coś na yt oraz przeglądam internet. Dobry aparat też mile widziany :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...