Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Skrypt] Zabezpieczenie /pl / Reklamowania / Cenzura


Nter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zrobiłem skrypt dla siebie z nudów chciałbym go wam udostępnić może komuś się przyda 

http://pastebin.com/qRJz0YQA

Skrypt dodaje nam : 

 

-Cenzurę - Gdy ktoś napisze na czacie przekleństwo automatycznie zamieniane jest na *** (można zmienić) 

 

-Funkcja dodawania słów do cenzury - Komendą /cenzura dodaj [słowo]

 

-Blokada reklamowania - Za każdy wyraz typu hostmc www itp. osoba dostaje kicka i warna przy 3 warnach dany gracz jest banowany 

 

-Blokada podglądu listy pluginów - Zablokowane komendy typu /pl /plugins /bukkit:help itp

 

 

2579314424273501027542.png

Opublikowano

Dodać to do permisji i koniec. Nie potrzebny kolejny skrypt ;)

 

    - -bukkit.command.*
    - -minecraft.command.*

­

Opublikowano

Dodaj jeszcze reklamowanie i cenzurę w tym pexie powodzenia :) Zrobiłem to głównie dla tych którzy zaczynają bo skrypt jest banalny ;)

 

Pomaganie = Hejty ON <3

2579314424273501027542.png

Opublikowano

Dodaj jeszcze reklamowanie i cenzurę w tym pexie powodzenia :) Zrobiłem to głównie dla tych którzy zaczynają bo skrypt jest banalny ;)

 

Pomaganie = Hejty ON <3

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/antiad/

dodalem?

@antyblezur

tak jak 

 

Dodać to do permisji i koniec. Nie potrzebny kolejny skrypt ;)

    - -bukkit.command.*
    - -minecraft.command.*

­

kolejne gowno ktore nic nie wnosi, aaa no tak "SKRYPTY ZJADAJOM MNIEJ RAMU", "SOM WYDAJNIEJRZE OD PLUGINUW"

Opublikowano

Powiedz mi, czy ty testowałeś ten skrypt? Bo komendy te są już zdefiniowane, czyli prawdę mówiąc nie można stworzyć nowej komendy, skoro takowa już istnieje.

Nawet nie mam zamiaru testować tego, bo to zwykłe sendy, nie rozumiem po co to publikować, dla postu?

Dla zdefiniowanych komend jest specjalne wydarzenie:

 

on command <command>:

Prawidłowe zastąpienie komendy /pl:

 

on command "/pl":
    if player isn't op:
        send "&cTa komenda zostala zablokwana."
        cancel event

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...