Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić więcej kanałow


xDEM0Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Poradnik dla 4 kanałów na własnym Serwerze to naprawde proste !

 

Wejdz do folderu LoginServer otwórz plik newStorm i tam gdzie masz  MaxSubNumber=1 zmieniasz na MaxSubNumber=4

 

[Connector_0]
Number=1
MaxSubNumber=1
IP= 127.0.0.1
Port=4006
 
[Connector_0]
Number=1
MaxSubNumber=4
IP=127.0.0.1
Port=4006
 
 

ok teraz  robisz 3 kopie  GameServer  będziesz miał 4 kanały

 

-GameServer

-GameServer1

-GameServer2

-GameServer3

 

Jak to zrobisz otwierasz w GameServer  pliki newStorm i ustawiasz tak:

 

-GameServer

 

[server]
Number=1
SubNumber=1
IP=127.0.0.1
Port=4101
AllowExternalIP=TRUE
 
-GameServer1
 
[server]
Number=1
SubNumber=2
IP=127.0.0.1
Port= 5 101
AllowExternalIP=TRUE
 
-GameServer2
 
[server]
Number=1
SubNumber=3
IP=127.0.0.1
Port= 6 101
AllowExternalIP=TRUE
 
-GameServer3
 
[server]
Number=1
SubNumber=4
IP=127.0.0.1
Port= 7 101
AllowExternalIP=TRUE
 
Prawda ze Proste. . . i odpalasz server + GameServer1  GameServer2  GameServer3  i baw sie dobrze  ;) 
​ może się komuś przyda.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...