Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką naklejkę kupić?


GhaosH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie do znawców.

 

Jaką naklejkę kupić by za rok zarobić ?

 

Do tej pory planowałem zakupić TITAN HOLO 2015  ponieważ z roku 2014 schodzi już za 144$

 

ale dowiedziałem się że  3DMAX  kończy działaność.

 

Naklejki prawie w tej samej cenie.

 

Czy to że ta drużyna nie będzie już istnieć coś da?

 

Tak więc którą wybrać?

 

Pozdrawiam

8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

Tak do końca to nikt nie wie. Teoretycznie obie powinny podrożeć, ale o ile tego nie wie nikt. Wszyscy teraz z tymi naklejkami kombinują widząc jak wzrosła cena tych z tamtego roku.

Ja bym jednak zaryzykował kupić Titan, ale jak masz kase kup obie poczekaj rok i wtedy i tak z zyskiem sprzedasz (tylko nie wiadomo z jak dużym)

Opublikowano

Tak do końca to nikt nie wie. Teoretycznie obie powinny podrożeć, ale o ile tego nie wie nikt. Wszyscy teraz z tymi naklejkami kombinują widząc jak wzrosła cena tych z tamtego roku.

Ja bym jednak zaryzykował kupić Titan, ale jak masz kase kup obie poczekaj rok i wtedy i tak z zyskiem sprzedasz (tylko nie wiadomo z jak dużym)

I tak prawdopodnie zrobię. Dzieki

8029814539102191282137.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...