Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IslandWorld - gracz nie może tworzyć wysp


Rafix1423

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy ktoś mi może powiedzieć czemu gracz nie może tworzyć wysp na moim skyblocku dałem mu permisje takie jak 

    - islandworld.island.create
    - islandworld.island.delete
    - islandworld.island.home
    - islandworld.island.add
    - islandworld.island.spawn
    - islandworld.island.tp
    - islandworld.island.leave
    - islandworld.island.join
    - islandworld.island.rank
 
/island create powino sie tworzyć wyspe ale, ale graczom to nie działa powie mi ktoś gdzie popełniłem błąd ?
Opublikowano

Nie dodawaj permisji w configu. Wystarczy że zrobisz 1 spacje więcej i już cały permissionex do kosza. Dodaj permisję komendą /pex group (ranga) add (permisja) Tylko dodaj poprawną permisje

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngRafix1423 ponieważ to bardzo niestabilne. Wystarczy jedna spacja i pex nie działa + wywala nowy config.

 

@topic

Daj graczom permisje islandworld.island.*  Wtedy będą mieć wszystko co dla graczy ;D

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano

Daj graczowi permisje :

islandworld.island.create.normal

Czyli dodasz graczowi uprawnienie na zrobienie wyspy ze schematu "normal" który jest domyślnym schematem

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano

Daj graczowi permisje :

islandworld.island.create.normal

Czyli dodasz graczowi uprawnienie na zrobienie wyspy ze schematu "normal" który jest domyślnym schematem

dodałem to co napisałeś to tera jest tak You don't have permission to use that command

Opublikowano

Jakiej komendy ? 

/is create?

 

Ehh takie uprawnienia daj graczowi:

 

   
    - islandworld.island.create
    - islandworld.create.normal
    - islandworld.island.delete
    - islandworld.island.home
    - islandworld.island.add
    - islandworld.island.spawn
    - islandworld.island.tp
    - islandworld.island.leave
    - islandworld.island.join
    - islandworld.island.rank

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano

Nie jestem pewien ale chyba tak:

/isdev create [gracz]

 @1361622928-U485574.pngRafix1423 priv

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano


/islandev create <nazwa schematu> <gracz>

 

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano

Tą komendą admin może stworzyć wyspę graczowi....

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano

Ty czytasz co piszesz? ... Dobra wytłumaczę Ci to jeszcze raz. 

Dodaj te uprawnienia które Ci podałem powinno działać, albo coś źle robisz bo mi wszystko śmiga. Albo odpisz w wiadomości prywatnej...

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

Opublikowano

Nie ma uprawnień do schematu ... człowieku oglądnij sobie to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=tFbKnG0pw90

 

Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz... 

 

Poradnik by TheMichal3210

Nie zajmuje się już minecraft'em i programowaniem pod niego. 


Masz dla mnie coś ciekawego? A może masz pytanie? Pytaj śmiało!


Pomogłem? Daj like'a!

  • 2 lata później...
Opublikowano

@Rafix1423 ponieważ to bardzo niestabilne. Wystarczy jedna spacja i pex nie działa + wywala nowy config.

 

@topic

Daj graczom permisje islandworld.island.*  Wtedy będą mieć wszystko co dla graczy ;D

Pomożesz mi też ? Właśnie też mam z tym problem ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...