Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kto by zagrał na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Kto by zagral na serwerze pvp  by byly potki ktore by dodwaly szybkosc skok... na spawnie by byly dwa potwory ktore  nie dalo by sie zabic i z nich by dropily rozne rzeczy . Na waro vip by byly 5 na 5 blokow stone ktore vip by mogl  sobie kopac oczywiscie by dropily diamenty ... Za zabicieby sie dostawalo kase i slamy za ktore by dalo siekupywac potki i inne rzeczy a za kase slajmy i dzilaki ...

Opublikowano

Najpierw skończ podstawówkę i naucz się ortografii a potem bierz się za serwer. 

 

@AntyWarn

Nikt zapewne nie zagra na serwerze prowadzonym przez "Admina" który nie potrafi pisać poprawna polszczyzną. Po drugie jest pełno  działających już serwerów pvp lepszych od twojego planu na serwer. Co ty możesz zaoferować graczom? 

 

Tyle z mojej strony.

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

Mnie zachęciło te stone dla vipa, zrób serwer zobaczymy jak to wypadnie w praktyce

Pisze pluginy na zamówienie ! Skype: elfusion200

Opublikowano

Spoko, tak jak @up, zachęca mnie trochę ten stone :)

 

Aby odróżnić się od innych serwerów, może zmień efekty w koksie, refilu?

 

Albo dodaj potki, które np: dają speeda 2 i stronga 1 naraz?

 

 

I dla ciebie informacja, pisz poprawną POLSZCZYZNĄ,

no chyba , że jesteś chińczykiem, to cię rozumiem. Bo mało kto, lubi grać na serwie, na którym admin// właściciel dostał pałę z polaka.

 

 

A poza tym, jeśli jeszcze coś dodasz, chętnie bym zagrał.

--

Opublikowano

Po co ci drop z kamienia na serwerze pvp? Jeżeli to będzie coś innego niż obecne serwery pvp tzn. zapłać i wygrywaj, albo zmuszające do grania 24/7 aby dostać diamentowy miecz to może zagram.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...