Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor pod CSGO + Inny sprzęt


Szaiba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Obecnie gram na monitorze 60hz

Matrycy też nie ma za dobrej.

 

Zamówiłem sobie taki oto monitor specjalnie pod CSGO

http://www.morele.net/monitor-benq-xl2411z-631226/

Klawiaturę posiadam z Tesco :D  Zakupiłem ją bodajże za 29 PLN.

Zauważyłem już, że ma problem z wychwytywaniem niektórych klawiszy w grze...

Postanowiłem zakupić klawiaturę mechaniczna i mój typ padł na:

http://www.morele.net/klawiatura-razer-blackwidow-ultimate-2014-rz03-00384500-r3m1-637232/

Posiadam myszkę oraz słuchawki tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolony, wiec postanowiłem do kolekcji dokupić klawiaturę.

Przy wybieraniu podkładki kierowałem się jej wielkością oraz opiniami innych użytkowników, co za tym idzie mój wybór padł na:

 

http://www.morele.net/podkladka-steelseries-qck-63003-134869/

 

Głównie się zastanawiam czy dobrze zrobiłem w wyborze monitora. Nie zależało mi by pasował pod inne gry typu MOBA, skupiałem się na FPSach.

 

Jeśli chodzi o mój sprzęt to jest solidny.    GTA V chodzi na Very High w 60 klatkach.

c3e3677f25827.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...