Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś Nie Tak Z Menghuanlj


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się próbuję zalogować na Menghuanlj to wyskakuje ciągle "Twoje konto jest połączone" już od 1.5h ... Chciałem tepnąć się do żółtych obczaić sklepy... Nagle logneło i ciągle, że konto jest połączone. Jak by ktoś był na końcie to by było "Jesteś Połączony z Serwerem" a potem, że jest już połączone...

Może poradzicie coś ?:/

 

@edit

Teraz mam błąd podczas łączenia się z serwerem...

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

ja też mam błąd, ale że moje konto jest podłączone jeszcze nie miałem ...

Ps. Gdzie grasz? :D Ja czerwoni :D

Opublikowano

Ja też u czerwonych nick UltrasPG może kojarzysz, taka ninja koks :P. Mam nadzieje, że zadziała ... ;/ Teraz ja też mam błąd... Może robią reset :/....

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

No ja tez Xdd a moze kojazycie nick Orginalny [taki oryginalny nie ;D] xdd idziemy do dt na hwang

Dajcie minusikaa będę wdzięczny ;] Tylko -

 

992561393.png

Opublikowano

Wątpie poniewaz ani nie pisze nic na str ani jak laucha sciagnelem nie dziala

Dajcie minusikaa będę wdzięczny ;] Tylko -

 

992561393.png

Opublikowano

Wie ktos co jest z serwem... pisze ze Twoje konto jest połączone ehhh

Dajcie minusikaa będę wdzięczny ;] Tylko -

 

992561393.png

Opublikowano

nom, niezli z Was znawcy.

Jakby serwer zmienil IP, to waszym oczom pokazałaby się informacja "blad podczas połączenia z serwerem", a co do padania logowania, wystepuje podobnie.

Krótki restart tego serwera napewno by pomogł.

Opublikowano

Mogę to chyba wyjasnic oni poprostu blokuja na jakis czas europejskie proxy bo All chiniole graja ;/ wiec najlepiej zmienic proxy na chinskie

Dajcie minusikaa będę wdzięczny ;] Tylko -

 

992561393.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...