Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ostatnio zmieniła się grafika / interface w smite?


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy ile dla ciebie znaczy ostatnio, ostatni raz zmieniło się z wejściem sezonu II ale nie wiem czy o to ci chodzi.

Opublikowano

­Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem na Smite ale czy mógłbyś/aś przesłać pod temat kilka screenów interface rozgrywki itp ?

 

tylko żeby były twoje,aktualne :)

Opublikowano

czy ostatnio zmieniła się grafika / interface w smite?

­

Ostatnio to z każdym patchem się coś zmienia. :D A z tego, co można zobaczyć, to jeszcze kilka nowości przed nami. :P

Opublikowano

Ja generalnie jestem nowym graczem i dopiero się uczę na nowo (kiedyś grałem, ale to niedługo, potrafiłem jedynie grać bogiem Ra) :D

Mój nick: NieOgarniam

 

i w sumie póki co pasuje, hehe :P

@Teraz próbuje na praktyce/kooperacji grać Aresem

Opublikowano

a jak te dywizje wyglądają?

 

// niedługo ściągnie mi się smite podeślijcie nicki ^^

Dywizje są tak jak w lolu jest srebro złoto itp na początku jesteś w kwalifikacjach wygrywasz albo przegrywasz przez 10 rozgrywek i potem gdzieś Cię umieści 

 

A jeśli chodzi o nick to jest od tego odpowiedni dział po za tym zapraszam do klanu MPC w smite ;p

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...