Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA IV ZBYT MAŁA ILOŚĆ FPS


biaby18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Przychodzę z problemem dość małej ilości FPS.

Nie wiem czemu gra GTA IV Liberty City jak i zwykła IV odlapają mi się za pomocą karty intela(zintegrowanej)

proszę o pomoc..

 

tutaj test wydajności na najniższych wymaganiach (17fps!!!!)

 

 

Statystyki gëówne

Úrednia iloúç FPS: 17.11

Czas wyúwietlania: 32.97 sek

Zuöycie procesora: 87%

Zuöycie pamiéci RAM: 69%

Zuöycie pamiéci GPU: 34%

 

Ustawienia graficzne

Rozdzielczoúç: 1366 x 768 (60 Hz)

Jakoúç tekstur: Niska

Jakoúç cieni: Wyëáczone

Jakoúç odbiç: Wyëáczone

Jakoúç wody: Niska

Filtrowanie tekstur: Trójliniowe

Gëébia cieni: Wyëáczone

Zasiég widzenia: 1

Iloúç detali: 1

 

Sprzét komputerowy

Microsoft Windows 8

 

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 4000

Wersja sterownika grafiki: 9.18.13.5012

Karta dôwiékowa: Speakers (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core i3-3217U CPU @ 1.80GHz

 

Identyfikator testu: TBoGT-Benchmark.cli

Opublikowano

czytaj uważnie.

 

włączam karte dedykowaną, lecz gta ciagle odpala sie na intelu :)

 

pomoc mi trzeba jak przejsc z intela na nvidia

 

gta 4 test wydajności wykazuje karte intela, co powinna sie wlaczyc nvidia.

 

a potrzebuje by sie wlaczyla na nvidii... szukałem w panelu sterowania, probowalem tez wylaczac karte intela.. ale wtedy gta wgl sie nie chcialo wlaczyc, tak jakby mialo przypisaną karte intel, nie wiem czemu, nawet gdy biorę odpal procesorem graficznym o duzej wydajnosci nvidia... tez nic nie daje gra zacina sie na najnizszych detalach - co prawda nie są to spore lagi no ale 17fps to malo jak na taki komputer... przy minimalnych ustawieniach grafiki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...