Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy idzie ugrać na free bolu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wkrótce l# paid ,a ja nie zamierzam płacić twórcom za program który z założenia miał być darmowy. W związku z tym czym idzie robić gierki na free bolu? Dokładniej chodzi mi o gold>diamond. Myślałem żeby grać 4 utility skrypty i 1 na daną postać ,ale nie wiem czy to wystarczy. Może ktoś się wypowiedzieć z podaniem konkretnych skryptów?

Opublikowano

Na free bolu da sie cos ugrac ale nie duzo. Jeśli chodzi o skrypty to sac:R i do katariny czyli katarina the sinster blade.

 

 

PS:Wiem że kata jest często banowana na rankedach ale jeśli nie zostanie zbanowana masz 100%win.

Opublikowano

Wkrótce l# paid ,a ja nie zamierzam płacić twórcom za program który z założenia miał być darmowy. W związku z tym czym idzie robić gierki na free bolu? Dokładniej chodzi mi o gold>diamond. Myślałem żeby grać 4 utility skrypty i 1 na daną postać ,ale nie wiem czy to wystarczy. Może ktoś się wypowiedzieć z podaniem konkretnych skryptów?

stary pamiętam jak paid scripts cracked działały na free bolu xD biozed był chyba paid a ja na nim grałem jakby nic xD

Opublikowano

Sam się przerzuciłem i muszę powiedzieć że jest mi ciężko :v

                                                         zgJ0B8x.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...