Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V Online, czy zakup auta jest na stale?


i'Upload

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, mam pytanie, planuje zakupic auto w gta v, i mam pytanie, czy jesli zakupie to auto, bedzie one stale? Tzn chodzi mi, czy bedzie ono jak w przypadku gta v singleplayer, ze np. posiadamy pojazd em... np, jestesmy F. rozwalilmy nasz pojazd, i za chwile on czeka na nas przy naszym garazu, to czy bd. tak w online? W jednym zdaniu, czy jest ono "wielorazowe" nie ze raz rozwalimy i juz 750k w dupe ;d

Opublikowano

Jest na stałe. Jeżeli ktoś Ci rozwali auto wtedy dzwonisz do ubezpieczyciela i dostajesz nowy.

Opublikowano

Zajumane z ulicy auto musisz ubezpieczyć wtedy dzwonisz do "mors mutual insurance". 
Jednak zakupione auto z "sieci" masz już od razu ubezpieczone. 

Jeśli ktoś w Online Ci je rozwali, wpadniesz do wody, sam je rozwalisz itp. to dzwonisz do ubezpieczyciela i potem jedziesz po samochód (albo dzwonisz do mechanika, i on Ci je podwiezie)

Auto masz na stałe, dopóki sam go nie sprzedasz/wywalisz z garażu. 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Zajumane z ulicy auto musisz ubezpieczyć wtedy dzwonisz do "mors mutual insurance". 

Jednak zakupione auto z "sieci" masz już od razu ubezpieczone. 

 

Jeśli ktoś w Online Ci je rozwali, wpadniesz do wody, sam je rozwalisz itp. to dzwonisz do ubezpieczyciela i potem jedziesz po samochód (albo dzwonisz do mechanika, i on Ci je podwiezie)

 

Auto masz na stałe, dopóki sam go nie sprzedasz/wywalisz z garażu. 

Żeby kupić ubezpieczenie musisz kupić nadajnik. Więc jeśli wywalisz samochód z garażu to będzie on zaznaczony na mapie chyba, że Ci go odholują to wtedy będzie na parkingu policyjnym.

­

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Żeby kupić ubezpieczenie musisz kupić nadajnik. Więc jeśli wywalisz samochód z garażu to będzie on zaznaczony na mapie chyba, że Ci go odholują to wtedy będzie na parkingu policyjnym.

­

Nie chodziło mi o zwykłe wystawienie go z garażu... Tylko o usunięcie, przez np. kupno innego pojazdu gdy masz pełny garaż. 

 

A żeby dostać nadajnik, wystarczy wjechać samochodem który ukradłeś do garażu. 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...