Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam administratora/współtwórcę/sponsora] GoneYesterday


GoneYesterday

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


 


Poszukuję odpowiedzialnej i chętnej osoby do administracji współtworzenia i wsparcia finansowego TS-a, który jest w fazie "oczekiwania" na licencję AAL.


 


Teamspeak oficjalnie wystartuje pod koniec tygodnia planowana ilość slot-ów na początek to 256 na licencji AAL na dobrym VPS-ie z dobrego hostingu, ale ze względu na duży koszt licencji (już opłacona) potrzebuję kogoś do wsparcia, gdyż na początku koszty są wysokie. W ofercie ts-a znajdować się będą usługi kanału/rangi VIP ponadto wynajem botów muzycznych i inne.


Dodam iż posiadam świetnego technika, który prowadzi jeden z największych team-speaków w Polsce jak również na świecie :)


 


Czego oczekuję ?


- znajomości Team-Speaka


- uczciwości


- dyspozycyjności


- skrupulatności


-kreatywności


- i oczywiście chęci


 


Oferuję funkcję administracyjną na serwerze + reszta do ustalenia - jestem otwarty na wszelakie propozycje


 


Osoby zainteresowane prosiłbym o kontakt poprzez "PW" gdzie podam IP ts-a gdzie będziemy mogli na spokojnie porozmawiać


 


 


Brak :(

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...