Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stępiony nóż w szkole


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja noszę swojego balisonga zawsze ale nie bawię sie nim w miejscach publicznych.

Pamietam jak rutynowo spisywali nas psy w cywilu, i gdy jeden zaczal sie smiac, ze nosze przy sobie stepiony noz to zbierajac swoje rzeczy poflipowalem sobie i mina mu zzrzedla ;).

 

Wracajac do tematu - nosic go moze i Ci pozwoli ale raczej nie zgodzi sie na zabawe na przerwach/lekcjach.

Nie ma lekko, kosa to kosa i sam widok moze niepokoic wiele osob.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Tak swoją drogą co ostatnio wszyscy z tymi nożami wyskakują? Każdy z kosą chce iść do szkoły..

Za dużo Csa klikają F i myślą że to trick.

 

/top

 

Nie pozwolą Ci wnieść broni białej, jaka by nie była stępiona polecam przeczytać status szkoły i nie iść do dyrektora bo się tylko zbłaźnisz.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Niemalże oczywiste że się nie zgodzi, twoja szkoła zapewne jak 99% innych ma regulaminie zapisane iż nie wolno wnosić na jej teren noży.

Opublikowano

Tobie pozwoli i za chwile kolejny baran też będzie chciał nosić, więc 0 szans.

 

 

Nie pozwolą Ci wnieść broni białej, jaka by nie była stępiona polecam przeczytać status szkoły i nie iść do dyrektora bo się tylko zbłaźnisz.

 

 

na 100% nie pozwoli Tobie paradować z nożem luźno między ludźmi.

 

 

Nie? nóż to nóż i w szkole nie przejdzie...

 

Pozwolil nosic ale jezeli chodzi o wykonywanie trikow to powiedzial, ze jezeli nie musze to zebym tego nie robil.

 

Wielcy k***a znawcy...

Opublikowano

Trzeba bylo normalnie isc sie nie pytac, baw sie w kiblu czy cos, zeby nie sapali, zabrac i tak by Ci nie zabrali, bali by sie szalenca z nozem prowokowac.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Trzeba bylo normalnie isc sie nie pytac, baw sie w kiblu czy cos, zeby nie sapali, zabrac i tak by Ci nie zabrali, bali by sie szalenca z nozem prowokowac.

 

Szaleniec ze stepionym nozem...

Opublikowano

Pozwolil nosic ale jezeli chodzi o wykonywanie trikow to powiedzial, ze jezeli nie musze to zebym tego nie robil.

 

Wielcy k***a znawcy...

 

daj adres szkoły

Opublikowano

Pozwolil nosic ale jezeli chodzi o wykonywanie trikow to powiedzial, ze jezeli nie musze to zebym tego nie robil.

 

Wielcy k***a znawcy...

To po co się pytasz skoro sam wiedziałeś lepiej od początku? cls

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...