Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakimi skryptami można wykerować grę?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cassio idziesz wszędzie, oprócz adc, na supporcie też, nie bierz farmy tylko ew kille jak możesz, może to wkurwiać twojego adc ale wykerujesz ;)

Opublikowano

Cassio idziesz wszędzie, oprócz adc, na supporcie też, nie bierz farmy tylko ew kille jak możesz, może to wkurwiać twojego adc ale wykerujesz ;)

Cass jungla, genialne!

 

Ogolnie to MAC:R i vayne, a reszta adc to marksman. Na topa tez mozesz chodzic Cassio, ew. Nasusem ze skryptem ElEasy.

Opublikowano

Cass jungla, genialne!

 

Ogolnie to MAC:R i vayne, a reszta adc to marksman. Na topa tez mozesz chodzic Cassio, ew. Nasusem ze skryptem ElEasy.

A próbowałeś cassio na jungle? Jak nie to pomyśl co piszesz...

Opublikowano

A próbowałeś cassio na jungle? Jak nie to pomyśl co piszesz...

W teorii zajeb*** jungler, w praktyce za duże koszty many.

 

@topic kata,cassio

Adc:jinx,cait,corki

Supp:janna,blitz,thresh

Top:malphite,jax,gnar,fiora

Jungle:lee,seju,Rengar,vi

1390144171-U592769.png


Opublikowano

A próbowałeś cassio na jungle? Jak nie to pomyśl co piszesz...

Probowalem, ledwo zrobilem blue a nie mialem prawie many :)

Opublikowano

W teorii zajeb*** jungler, w praktyce za duże koszty many.

 

@topic kata,cassio

Adc:jinx,cait,corki

Supp:janna,blitz,thresh

Top:malphite,jax,gnar,fiora

Jungle:lee,seju,Rengar,vi

Dlatego kata/zed/akali idzie na mida i cass zbiera każde blue, a gdy zbuduje roa czy tam kropelkę to tak szybko się nie wysra z many. A co do tematu to vayne + vaynehunterreborn albo vayne (onekeytowin)

 

 

Probowalem, ledwo zrobilem blue a nie mialem prawie many :)

Masterki + runki i ew. 1 pot na manę na początku i dasz radę.

 

Ale i tak nie polecam ze względu na pasywkę.

xD


 


 

Opublikowano

W teorii zajeb*** jungler, w praktyce za duże koszty many.

 

@topic kata,cassio

Adc:jinx,cait,corki

Supp:janna,blitz,thresh

Top:malphite,jax,gnar,fiora

Jungle:lee,seju,Rengar,vi

 

Probowalem, ledwo zrobilem blue a nie mialem prawie many :)

Ale ja nie pisałem, że jest to opłacalne tylko że można nią iść ;)

Opublikowano

Bierz dmg dealerów i nie baw się w tanki. Twój team ma robić za mięso ,a ty zbierasz kille. Mid: cassio op+xerath/kata/yasuo  Top: riven,cassio+rumble może być spoko  Adc: kalista,jinx  Jungla: tutaj w sumie co chcesz  A na supporta nawet polecam xeratha ,może brzmi dziwnie ,ale na 6lvl rozpierdalasz na 1 combo enemy adc nawet jak ten stoi pod wieżą...

Opublikowano

ta tylko nie masz escape tym xerathem i do 6 lvl lezysz 2 razy

Barcaaa.gif

 

Pure int bow na początku jest ciężko ,ale kto powiedział że będzie łatwo !!!

Opublikowano

MAC do vayne jest tak k***a spierdolony ze c**j lepiej nei mowic nie uzywa itemow nieraz nie autoatakuje tylko biega za spacja jak pojebany 2/10


ta tylko nie masz escape tym xerathem i do 6 lvl lezysz 2 razy

Widze ze chyba jestes na poziomie silvera albo bronzu

Opublikowano

MAC do vayne jest tak k***a spierdolony ze c**j lepiej nei mowic nie uzywa itemow nieraz nie autoatakuje tylko biega za spacja jak pojebany 2/10

MAC tylko i wyłącznie do gravesa, do vayne  VayneHunterReborn albo Vayne (OneKeyToWin)

xD


 


 

Opublikowano

ta tylko nie masz escape tym xerathem i do 6 lvl lezysz 2 razy

gówno prawda silverku.

 

polecam xeratha 

na adc jinx

katarine z xsaliceregionaio

jungle yi,jax,lee,riven

support blitz thresh leona

 

to wszystko z...

evadee+tracker+master activator+leveler up (czy jakos tak)

 

graj na midzie, najwiecej wycarrujesz, sam na midzie zaczalem i porzucilem adc. od pewnego czasu gram only mid i zawsze carruje (od  1.5 roku)

 

joduska.me

botoflegends.com

 

RITO I HATE U!

Opublikowano

MAC tylko i wyłącznie do gravesa, do vayne  VayneHunterReborn albo Vayne (OneKeyToWin)

haha onekeytowin leże i nie wstaję... każdy dev się z niego śmieje najłatwiej jest napisać skrypt do adc xD a onekeytowin dostał deva bo joduska na silverach zrobił pente jinx xD no kurde nie chyba umrę na podłodze. xD MAC jest dobre, ale widocznie coś tu się widocznie spierdoliło, jeszcze vaynehunterreborn, ale każdy ma inny gust.

Opublikowano

haha onekeytowin leże i nie wstaję... każdy dev się z niego śmieje najłatwiej jest napisać skrypt do adc xD a onekeytowin dostał deva bo joduska na silverach zrobił pente jinx xD no kurde nie chyba umrę na podłodze. xD MAC jest dobre, ale widocznie coś tu się widocznie spierdoliło, jeszcze vaynehunterreborn, ale każdy ma inny gust.

Pojebauo się komuś? Jego skrypty są jednymi z najlepszych. Nie mówiąc o jinx, która sama zrobić wszytsko... Nie obrażaj go, bo sięgasz mu pięt.....

Opublikowano

haha onekeytowin leże i nie wstaję... każdy dev się z niego śmieje najłatwiej jest napisać skrypt do adc xD a onekeytowin dostał deva bo joduska na silverach zrobił pente jinx xD no kurde nie chyba umrę na podłodze. xD MAC jest dobre, ale widocznie coś tu się widocznie spierdoliło, jeszcze vaynehunterreborn, ale każdy ma inny gust.

Siedzisz w goldzie 3,nie znasz Sebka,a się wypowiadasz na jego temat,dlaczego? Jego skrypty są jednymi z najlepszych,gdyby były c*****e,nie cieszyłyby się taką popularnością na forum. Sam byś nie napisał nawet PROSTEGO skryptu do ADC,a szczekasz?

so why

Opublikowano

Siedzisz w goldzie 3,nie znasz Sebka,a się wypowiadasz na jego temat,dlaczego? Jego skrypty są jednymi z najlepszych,gdyby były c*****e,nie cieszyłyby się taką popularnością na forum. Sam byś nie napisał nawet PROSTEGO skryptu do ADC,a szczekasz?

so why

 

kiedy nick zmieniasz?

 

Skrypty Sebastiana są dobre, ale dla dev to żadna filozofia dodać orbwalker i castowanie spelli.

 

Co do tematu VayneHunterReborn + EzEvade = d5 w parę dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...