Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA San Andreas - mod, który zapisywałby auta na stałe?


CiachoxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W San Andreas denerwuje mnie jedna, dość istotna rzecz, gdy jadę samochodem z garażu na jakieś zadanko to tracę samochód... Jest jakiś działający mod na jakąś możliwość zapisania samochodu w garażu "na stałe" by nie znikał po aktywacji zadania? Ewentualnie na to, by po aktywacji zadania samochód stał ciągle w miejscu, gdzie go postawiłem przed zadaniem?


 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
30

 

@TheSznajper

Z tym się nie zgodzę ponieważ gdy po misji wrócisz po auto tam gdzie go zostawiłeś przy braniu misji to go tam nie będzie.

@CiachoxPL

Istnieje na to modyfikacja 

Link http://addons-city.pl/gtasa/gtasa_mody/gtasa_cleo/7273-save-car-anywhere.html

Widzę, że grałeś w jakieś inne GTA niż ja. Zawszę auto zostawało mi po misji w tym miejscu w którym je zostawiłem.

Opublikowano

 

30

 

Widzę, że grałeś w jakieś inne GTA niż ja. Zawszę auto zostawało mi po misji w tym miejscu w którym je zostawiłem.

 

Chyba mówisz o piątce :P tam zostawało auto po misji, w San Andreas znika bez powrotnie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...