Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz - Ustawienie Czułości [pomocy]


GhaosH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeśli masz dużo miejsca to ustaw sobie na środku podkładki i zeby ci zrobilo tak pelnym ruchem w lewo czy prawo z 210-30 stopni dpi najlepiej 400-500 i sens reguluj

Opublikowano

jeśli masz dużo miejsca to ustaw sobie na środku podkładki i zeby ci zrobilo tak pelnym ruchem w lewo czy prawo z 210-30 stopni dpi najlepiej 400-500 i sens reguluj

 

nie rób w taki sposób jak ten ziomek napisał, dostosuj się do tego jak ci się dobrze celuje, wystarczy.

hiFG4ZA.png

 

Opublikowano

jeśli masz dużo miejsca to ustaw sobie na środku podkładki i zeby ci zrobilo tak pelnym ruchem w lewo czy prawo z 210-30 stopni dpi najlepiej 400-500 i sens reguluj

za dużo izaka, niektórym strzela sie lepiej na sens 6 a nie którym na 1.8.

Kwestia gustu, jeżeli ustawiasz tak jak inni to daleko nie zajdziesz.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Witam.

 

Posiadam mysz :  Steelseries Ikari Optical

 

Mam do wyboru

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/5133814294793791282137.jpeg

 

 

 

 

Prosiłbym kogoś kto się zna doradzić mi  jakie CPI wybrać pod cs go i jakie do niego ustawic ustawienia czulosci myszy w cs go. Bo naprawdę sie na tym nie znam.

Musisz sobie sam sprawdzić jak najlepiej Ci się gra ja mam tak jak pisali wcześniej 210stopni w lewo i w prawo i 800dpi i mi dobrze tak, zobacz sam najlepiej i nie pytaj się ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...