Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po zalogowaniu się do Skype wyskakuje błąd


Mongee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JEŚLI TO ZŁY DZIAŁ TO PRZEPRASZAM I PROSZĘ O PRZENIESIENIE DO PRAWIDŁOWEGO

Od rana nie działa mi skype. To znaczy gdy włączam skype to jest normalnie, gdy się loguje też, ale 1-2 sekundy po zalogowaniu wyskakuje błąd. Reinstalowałem skype 6razy, instalowałem OnetSkype i starsze wersje Skype, uruchamiałem komputer pierdyliard razy, usuwałem folder Skype z appdaty, usuwałem z regeditu, tworzyłem nowego użytkownika na kompie i tam odpalałem skypea, tworzyłem nowe konto na skype, czyściłem kompa CCleanerem, wyłączałem Avasta i zapore systemu windows, uruchamiałem Skype z poziomu administratora - te wszystkie działania nie pomogły.

Wszystko zawsze śmigało bez problemu. Problem pojawił się rano.

Mam wszystko zaktualizowane.

 

Błąd jaki się pojawia to: Program Skype przestał działać.

Tak wygląda problem: http://www.iv.pl/images/01847411671724287726.png

Tutaj są szczegóły problemu:

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:	APPCRASH
  Nazwa aplikacji:	Skype.exe
  Wersja aplikacji:	7.3.59.101
  Sygnatura czasowa aplikacji:	5512d316
  Nazwa modułu z błędem:	KERNELBASE.dll
  Wersja modułu z błędem:	6.1.7601.18798
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:	5507b485
  Kod wyjątku:	0eedfade
  Przesunięcie wyjątku:	0000c42d
  Wersja systemu operacyjnego:	6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045
  Dodatkowe informacje 1:	0a9e
  Dodatkowe informacje 2:	0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Dodatkowe informacje 3:	0a9e
  Dodatkowe informacje 4:	0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Mój komp jest dobry, wiec nw o co chodzi: http://www.iv.pl/images/26777819628297902790.png

Na fonie wszystko działa prawidłowo.

 

Co mam zrobić, żeby Skype znowu działało??? Pomocy ;/

Opublikowano

No pobrałem ten dll files fixer i wsadziłem do C:\Windows\System32, wykryło ok 150problemów, ale zeby je usunąć to trzeba miec premium.

Opublikowano

No pobrałem ten dll files fixer i wsadziłem do C:\Windows\System32, wykryło ok 150problemów, ale zeby je usunąć to trzeba miec premium.

Nie wiem co to za program,ale zapewne jakiś zbędny syf.

Zainstaluj starszą wersje SKYPE,powinno działać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...