Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić własny launcher?


pablos11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, szukam tutoriala albo czegoś co pozwoli mi zrobić własny launcher.

 

Odrazu żeby nie było bólu dupy, nie chcę aby były w nim update itp.

 

Chcę aby jedynie miał:

  • Zapisywanie nicku (aby nie trzeba było go pisać za każdym razem po włączeniu)
  • Mój serwer w zakładkach (fajnie jakby nie dało się go usunąć)
  • Brak możliwość wgrywania niczego do niego
  • Posiadanie Optifine

 

To tyle, żadnych bajerów typu utdate do nowszej wersji, czy jakieś wgrywanie modów czysty launcher z optifine i serwerem w zakładkach, jakby się dało to jeszcze zamiast nowości z MC to nowości z mojej strony serwerowej.

 

Jak trudne jest napisanie takiego czegoś?

Ile zazwyczaj programista zabiera za to kasy?

Ile trwa napisanie czegoś takiego?

 

 

Posty typu:

  • bardzo trudne
  • bardzo długo
  • nie dasz rady
  • 100zł
  • kolejny debil/idiota/dzieciak

Zgłaszać będę jako spam!

 

 

 

 

 

#

I czy przerobienie czyjegoś launchera na nie komercyjny typ jest bronione prawnie czy dozwolone, bo niby z launchera kasy nie będę miał bo udostępniać go będę jako free ale nie znalazłem launchera z darmowym kodem do edycji

TEMAT


 


Opublikowano

Jesli launcher jest open source to mozesz uzyc jego kodu legalnie ale pewnie ten kto go napisal chce abys go dopisal do tworcow.

 

Co do robienia wlasnego launchera, nie mam pojecia. Ja zazwyczaj uzywam Technic Launcher i swoja wlasna paczke tam wrzucam jak chcem z kims pograc na modach etc.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...