Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V się wyłącza - twoje konto zostału użyte...


xXx@xXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam pewien problem:P GTA V się wyłącza co jakiś czas (w trybie online co chwile a w fabularnym co 1-2h) i wyskakuje "Twoje konto <nick> zostało użyte gdzie indziej"....

Jak to naprawić?

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

Gra się buguje, jeśli to wersja steam to spróbuj sprawdzić zgodność plików. Prawdopodobnie to bug serwerów R* (loguje cię dwa razy; gdy skończysz misję serwer myśli, że jesteś w niej itd.) napisz do nich z prośbą o naprawienie tego lub wyloguj się z każdej usługi, powiązanej z GTA V i odczekaj dzień lub dwa.

Opublikowano

Nie jest to wersja steam:( Chciałem napisać na support ale jak klikam "wyślij" to nic się nie dzieje 

 

 

//edit

 

http://screenshooter.net/101423479/pavytgo

 

i klikam wyślij i nic ;f

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

@ref

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

ref

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

może naprawdę ktoś loguje się na twoje konto? zmień hasło

jeżeli nie pomoże to wejdź w Użytkownicy > twoja nazwa użytkownika > Dokumenty > Rockstar Games 

i usuń cały folder Social Club

Opublikowano

Sam spotkałem się z podobną sytuacją i jestem prawie na 100% pewien że jest to wina serwerów R*.
Nikt ani nic nie ma dostępu do mojego kompa a na dodatek nikt nie zna mojego hasła - a sam kod oczywiście z wersji pudełkowej.
Komputer mam chroniony antywirusem (Bitdefender Total Security) tak więc kwestia wirusów również odpada.
Również zdarzyło się kilka razy gdy przechodziłem z sesji do sesji w GTA Online że mnie wylogowało bo niby ktoś się zalogował na moje konto.

Myślę że to jednak wina serwerów R* choć dla pewności możesz zrobić tak jak napisał Lexus.

5gubmKI.png

Opublikowano

Ja tez mam problem pogram z 30 minut i gra się zacina a jak wyjde do pultpitu pojawia sie okno logowania social i pisze to samo twoje konto zostało użyte ple ple ple....  nie da sie pograc spokojnie bo nagle zacinka i dupa

Opublikowano

no wlasnie a te kur*y nie odpisuja juz 4 dzien na supporcie

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

Jeśli napisałeś ticketa tak jak post powyżej to co się Dziwisz... Mi odpisują w max 24h. Do tego dodaj to, że GTA kupiło ponad 1,5mld ludzi, niech tylko połowa potrzebuje pomocy to będzie dobrze. Czekaj normalnie jak człowiek, nie jesteś sam. A R* pewnie jak w przypadku premier na konsole nie przygotował odpowiednio dobrych serwerów.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...