Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ktoś z was grał już w Hounds - The Last Hope?


Gość `Algade

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Ktoś już grał w tę grę?

Ja właśnie ją pobrałem i teraz aktualizuję, pogram jak rano wstanę i napiszę pierwsze wrażenia o niej.

 

Strona:

http://www.houndsonline.com/en/

 

Download po zarejestrowaniu.

 

 

 

SS%5B2015.04.18-14.48.34%5D.png

Opublikowano

­Wkrótce dam Wam parę screenów, bo gra się wydaje ciekawa.

Jest jeden minus, musisz pobierać mapy w grze. Wchodzisz do panelu tworzenia rozgrywki i pobierasz mapkę, plus tego że mapki pobierają się przy 100-200 kb/s w 10-20 sekund ;D

Opublikowano

Pobieranie map to żaden problem, tym bardziej, że interface gry jest dość czytelny.

 

Sama gra wydaje się całkiem niezła, ale szybko może się znudzić grając solo, dlatego podawajcie swoje nicki w grze i dodawajcie do znajomych.

mój nick w grze: abnormal    

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

Opublikowano

­Mój nick to: Algade oraz AlgadePL

Jest już trochę Polskich klanów więc tylko czekać aż wejdzie więcej osób.

Opublikowano

Gra jest bardzo fajna. Jeśli ktoś chce dołączyć do klanu dodajcie SDGKildrak, lub dołączcie do klanu SDG. Nasz klanowy ts3: 185.5.98.190,

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...