Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec BFH ea wyłaczy gre na zawsze :(


Xanteris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy bohaterowie, 

Wojna dobiegła końca! Walczyliście długo i z oddaniem, a teraz wreszcie będziecie mogli cieszyć się pokojem. Narodowcy i Królewscy postanowili w końcu zapomnieć o nieporozumieniach z przeszłości i zawrzeć rozejm, a to oznacza kres toczonej przez nich wojny. Z ciężkim sercem informujemy, że Wtorek 14 lipca 2015 to termin, w którym gra Battlefield Heroes zostanie wyłączona. 

Decyzje dotyczące wyłączania starszych gier nie należą do łatwych. Chcielibyśmy podziękować tym, którzy przez te wszystkie lata nas wspierali. Z przyjemnością dostarczaliśmy wam przez ten czas rozrywki i mamy nadzieję, że gra dała wam tyle radości, ile nam przyniosło jej tworzenie. 

Tych z was, którzy nadal posiadają w grze walutę, zachęcamy do jej wydania, zanim gra zostanie wyłączona Wtorek 14 lipca 2015. Dodatkowo z dniem dzisiejszym dezaktywujemy możliwość nabywania Play4Free Funds oraz zakładania nowych kont. 

Dziękujemy za grę w Battlefield Heroes!

 

 

Jak widac gra zostanie wyłączona 14 lipca 2015 roku :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...