Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kody od RedBull'a na 3 dni Premium....ale nie jest łatwo ;)


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany kodem dla "starych" Graczy, który daje:

 

- 3 dni konta Premium

 

redbull.png

 

oraz

 

kodem (dwoma) dla zaczynających, który daje:

- czołg premium T2 Light Tank

- konto premium na 7 dni

- 500 złota.

 

, to zapraszam na stronkę :

 

https://secure.redbullmobilecollect.pl/

 

, gdzie RedBull proponuje udział w programie "zbieramy punkty energii".

Kod do WoT'a jest dostępny po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów, na 2 poziomie!!!

Punkty zdobywamy m.in. za:

- zaproszenie 10 znajomych (chyba nie muszę mówić jak :P to zrobić ;) )

- posiadanie tel. w RedBull

- kody z puszek

- itd.

 

A tu jest kod uniwersalny, który daje "+ 10% energii"  8HNUUA (wpisujecie to w kodach na stronce RedBull'a, po zalogowaniu tak jak kod z puszki)

 

UWAGA!!! Nim zaczniecie pić RedBulla i kupować startery do telefonu, to przypominam, że 3 dni Premium w sklepie WG

kosztuje 11,22 PLN !!!

Myśleć, myśleć, myśleć... ;)

 

 

Poradnik:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1402372-poradnik-jak-zdoby%C4%87-3-dni-premium-od-redbulla-bez-wydawania-kasy/

test

 

 

Opublikowano

Faktycznie... Ale to chyba za ciezko ile pkt trzeba aby zdobyc ten poziom junior?

100% (punktów) do Juniora i 25% (punktów) do samego kodu do WoT'a.

Zaproś znajomych ;) , zainstaluj aplikacje na tel lub tablecie, wykorzystaj kod....

Nie wydałem złotówki i brakuje mi tylko 6,08% do kodu :P

Masz wszystko opisane w zakładce ŹRÓDŁA ENERGII i AKCJE SPECJALNE.

test

 

 

Opublikowano

Te 10 osob musi sie zarejestrowac aby otrzymac pkt? czy jakies pkt od 1 osoby?

ŹRÓDŁO ENERGII -> ZAPRASZANIE ZNAJOMYCH -> + Sprawdź jak to działa

na dole masz podane ile i za co dostajesz i tak ze wszystkim.

test

 

 

Opublikowano

No i dupa ;) Zebrałem wszystkie punkty energii wymagane do kodu WoT, dostałem link i... i pierwsze co się pokazało, to to, że KOD WYGASŁ, a zaproszeniowe wyślą w ciagu 5 dni. Pier... zaproszeniowe, ale moje 3 dni Premium? No nic, zlozylem reklamację telefonicznie. Zobaczymy jaki będzie efekt. Jak wszystko będzie OK, to wstawie tutka jak i co dokladnie zrobić:)

test

 

 

Opublikowano

Już wolę kupić normalnie premke niż się bawić, bo nie ma sensu. Widać, że wszystko dla hajsu.

Zależy. Jeśli ktoś dysponuje, ma zbędne 1,5 godziny (łącznie), to może się pobawić. Jedyny problem w tym, że naliczanie tych punktów czasami jest automatyczne, a czasami z kilkugodzinnym opóźnieniem 8S  I to jest jedyny zonk. A, wygenerowałem jeszcze dwa kody i jeden działa :D. Resztę zobaczymy, złożyłem reklamację ;) No i nie wydałem złotówki, ani grosza.

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...