Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Coś co niszczy Brązów


SirSligo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brain.exe pozwoli Ci wygrać grę na brązach.

Graj asasynami typu zed yasuo akali katarina.

Opublikowano

Osobiście polecam katarine na mid'a, yasuo na top'a. Wszystko zależy gdzie będziesz grał (chodzi mi o linie).

Zapomniałem dodać, że posiadam juz Yasuo oraz Zeda. Katariny nie chce, gdyż nie podoba mi się jej Mechanika...

Co powiecie o Dianie, Maokaim oraz Kaliscie? Wiem, że to są championy na różną linie, ale mogę iść na każdą, z wyjątkiem supporta :c

34xi1itwtu8v.png

Opublikowano

Ja Ci polecam Irelię.

 + Dash Q (reset po zabiciu jednostki)

 + Heal i True DMG [W]

 + Stun/Slow [E]

 + Pasywka skracająca czas trwania CC

 + Tank z DMG

 + Dobry snowball

 + 1 vs 1 też dobre (po 6 lvl i z sheenem)

 

A jeśli coś na mida to Dianę

 + Poke z Q

 + Shield

 + Przyciągnięcie + slow [E]

 + Dash do miniona/przeciwnika (reset jeżeli jest oznaczony przez Q)

 + Chory DMG

 + Super pasywka

 + Mobilna, łatwo roamować

 + Dobry snowball

 

Maokai dobry ale nim gry nie wycarrujesz. Kalista wydaje się ok i myślę że też da rade nią wycarrować ale czasami bronzy nie potrafią ulta użyć.

Opublikowano

Ja Ci polecam Irelię.

 + Dash Q (reset po zabiciu jednostki)

 + Heal i True DMG [W]

 + Stun/Slow [E]

 + Pasywka skracająca czas trwania CC

 + Tank z DMG

 + Dobry snowball

 + 1 vs 1 też dobre (po 6 lvl i z sheenem)

 

A jeśli coś na mida to Dianę

 + Poke z Q

 + Shield

 + Przyciągnięcie + slow [E]

 + Dash do miniona/przeciwnika (reset jeżeli jest oznaczony przez Q)

 + Chory DMG

 + Super pasywka

 + Mobilna, łatwo roamować

 + Dobry snowball

 

Maokai dobry ale nim gry nie wycarrujesz. Kalista wydaje się ok i myślę że też da rade nią wycarrować ale czasami bronzy nie potrafią ulta użyć.

 

Wykeruje.

Opublikowano

Witam  bardzo serdecznie !

Szukam chamiona, który pozwoli mi wygrać grę w brązach. Cena nie gra Roli ;-)

na brązach każdy champion pozwoli Ci wygrać :> Poświęć trochę czasu żeby faktycznie polepszyć się w grzę, a nie szukaj drogi na skróty, bo takiej nie ma

Opublikowano

Fiora na brązach jest bardzo dobra. Może nie ma escape, ale to jest sick champ. Możesz farmić, nafeedować, a później sam zrobić pentę. Świetna do focusowania ADC/middera.

Polecam również Jarvana 4 :

+ podrzucenie

+ escape

+ coś na rodzaj klatki z ulti, bardzo przydatne w TF'ie

+ harras

+ shiled

+ bardzo duży dmg

+ można nim grać praktycznie wszędzie

- traci siłę w late

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Xerath! 

 

+ OGROMNY haras

+ czary nie kosztują dużo many

+ świetnie się farmi

+ mana z pasywki

+ wielki zasięg skilli

 

- Trzeba grać ostroznie, bo ta postać nie ma żadnego systemu ucieczki

 

Ogólnie postać bardzo łatwa i na pewno na niskim elo łatwo nią wygrywać gierki.

beznazwy2sj.jpg


screLy

Opublikowano

A co myślicie o Ireli? Czy potrafi zrobić zamieszanie w brązach? ;)

Jak najbardziej. Jest wytrzymała i ma dmg, czego chcieć więcej :P

 

 

Zasięg z ult + można poruszać się w trakcie używania

Stun/slow z E

Doskok z Q

Leczenie z W

Jeżeli zabije się kogoś z "Q", to dostaje się częściowo mane i redukcja cd na Q

Wytrzymała

Opublikowano

Polecam na mida kate jak zbanowana co jest częste w brązie to bierzesz anke. Dmg, burst, stun i mocne AoE wycarruje wszystko. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...