Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyłączyć minimapę, pasek zdrowia i kasy w MTA


holwan123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema moim problemem jest to że nie umiem na swoim serwerze wyłączyć minimapy i tego pasku zdrowia i kasy.Potrzebuje szybko odpowiedzi ponieważ chce nagrywac szybcy i wsciekli :D

Opublikowano

Witaj. Tutaj napisałem Ci jak schować minimapę. Musisz jednak to zrobić to w formie skryptu:

 

Client side:

addEventHandler("onClientResourceStart", resourceRoot,
function()
showPlayerHudComponent("radar", false)
end)

No i meta.xml:

<meta>
<script src="nazwa.lua" type="client" />
</meta>

// Skrypt sprawdzony, działa.

Mam nadzieje że pomogłem  ;)

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Na wyłączenie minimapy masz skrypt x2 up.

Tutaj napisałem Ci na wyłączenie wszystkiego, jak by co to sobie edytujesz. Oczywiście żeby nie śmiecić gamemoda dodaj ten skrypt do minimapy aby mieć to wszystko w jednym. 

 

Client side:

local components = {"weapon", "ammo", "health", "clock", "money", "breath", "armour", "wanted"}

addEventHandler("onClientResourceStart", getResourceRootElement(getThisResource()), 
function()
for _, component in ipairs (components) do
setPlayerHudComponentVisible(component, false)
end
end)

Meta.xml:

<meta>
<script src="nazwa.lua" type="client" />
</meta>

Mam nadzieję że pomogłem  B)

tumblr_me3px1cAsX1rll4sdo1_500.gif                                                             

 

                                                              

 

 

Opublikowano

Na wyłączenie minimapy masz skrypt x2 up.

Tutaj napisałem Ci na wyłączenie wszystkiego, jak by co to sobie edytujesz. Oczywiście żeby nie śmiecić gamemoda dodaj ten skrypt do minimapy aby mieć to wszystko w jednym. 

 

Client side:

local components = {"weapon", "ammo", "health", "clock", "money", "breath", "armour", "wanted"}

addEventHandler("onClientResourceStart", getResourceRootElement(getThisResource()), 
function()
for _, component in ipairs (components) do
setPlayerHudComponentVisible(component, false)
end
end)

Meta.xml:

<meta>
<script src="nazwa.lua" type="client" />
</meta>

Mam nadzieję że pomogłem  B)

Oj Pomogłeś pomogłeś :) Dzięki wielkie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...