Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podczas wyboru serwera gra się zacina


Texo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy raz tak mi się zrobiło i nawet nie wiem dlaczego, gdy wchodzę do gry i mam ekran z wyborem serwerów to cała gra mi się zacina, nie mogę nic wybrać, jedynie mogę wyjść. Czasem mi się grafika jakoś dziwnie rozmazuje, pikseluje nie wiem jak to nazwać, ale jak próbowałem zrobić screena, żeby Wam pokazać jak to wygląda, to na screenie wygląda wszystko normalnie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, reinstalowałem, aktualizowałem sterowniki karty graficznej i dalej to samo. Ktoś może wie jak to rozwiązać?

Opublikowano

Grafika może siada.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

W momencie jak zacznie Ci się wszystko rozmazywać:
Obczaj temperatury
Obczaj poprawność kabla (może gdzieś go wygina i wejście rozwaliło lekko)
Obczaj czy na monitorze dobrze sztywno trzyma
Lecz przede wszystkim napisz jakiego masz kompa, grafa/zasilacz/płyta/procesor/ram (najlepiej jakbyś jeszcze znalazł programik czy może napięcia się nie wahają.. być może napięcie gdzieś na grafie spada i robią sie jaja)

Opublikowano

Jakby to była wina monitora to odrazu by widział a nie miał problemów z grą.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Jakby to była wina monitora to odrazu by widział a nie miał problemów z grą.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Też tak miałem ale po zresetowaniu komputera normalnie działał. Nie dawaj clienta na pasek jak się ładuje

Jaki masz windows?

Windows 8.1

Opublikowano

Jakby to była wina monitora to odrazu by widział a nie miał problemów z grą.

1. Spamujesz

2. Napisałem to odnośnie kabli, a nie monitora

3. Jesteś mądry? To pomagaj..

@topic  czekamy na specyfikację kompa..

Opublikowano

1. Spamujesz

2. Napisałem to odnośnie kabli, a nie monitora

3. Jesteś mądry? To pomagaj..

@topic  czekamy na specyfikację kompa..

Komputer jest stacjonarny, mam na nim Windows 8.1.

 

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 4400

 

Procesor: Intel® Core i3-4130 CPU @ 3.40GHz

 

Ram: 4G

 

Przy płycie głównej pisze tylko to: ID płyty głównej    63-0100-000001-00101111-041312-Chipset$H81M-HD3_BIOS DATE: 07/18/14 14:59:22 VER: 04.06.05

Nazwa płyty głównej    Nieznane

 

A zasilacz nie wiem gdzie jest.

Opublikowano

.....

 

@ Sprawdź jaką masz temperaturę Karty graficznej i daj znać, możliwe że się spaliła, Instalowałeś może Miscrosoft Visual C++?

Sprawdziłem i nie jest spalona oraz instalowałem Microsoft Visual.

Opublikowano

Czy to jest tylko na 1 Serwerze czy na innych masz to samo?

Napisałem już że żadnego serwera nie umiem wybrać tylko mogę wyjść.

Zaktualizuj frameworka, directx, dodaj grę do odczytu.­

Zrobiłem i dalej jest to samo.

Opublikowano

Ustaw może w CONFIG który znajduje się w folderze z grą i zmień ustawienia graficzne na CPU.

Zrobiłem tak i gdy naciskam w tym config na ok to mi pisze: Parametr jest niepoprawny. 

Pasjonat
Opublikowano
 

Grafika może siada.

 

 

.....

@ Sprawdź jaką masz temperaturę Karty graficznej i daj znać, możliwe że się spaliła, Instalowałeś może Miscrosoft Visual C++?

 

 

Spatchuj jeszcze raz, graj w oknie .

 

Ciekawe co to ma pomóc, czyżby karta graficzna spaliła się tylko dla metina? Ciekawa informacja, ale posty bezsensowne, bo jeśli tylko metin się tak zachowuje to to oczywiste, że nieprawda.

Przy ósemce nie powinno być żadnych problemów. Direct w wersji 9.0 zobacz, jak nic to znów na najnowszą wersję. Zdefragmentuj dysk. Dodatkowo spróbuj aktualizacji biosu.

 

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Działają Ci inne gry? Typu nie wiem CS,Wot,bf lub coś innego... coś zwymaganiami ala metin?

Bo jeśli tak i nie masz problemu z innymi grami,to na pewno bląd nie występuje po stronie karty graficznej,lecz w czymś innym,więc na początek pomyślcie i zadajcie pytanie z sensem.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...