Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Jak zarobić w trybie kariery?


Turon™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano. Ostatnio zakupiłem sobie Fife14 na PS3, z nudów rozpocząłem grę jako Menadżer klubu, i teraz moje pytanie, w jaki sposób zarobić dużo euro, zawodnicy są drodzy, aktualnie rozegrałem 3 sezony i budżet na czwarty(obecnie trwający) to ok. 1.400.000€.

Jakie są sposoby na zwiększenie kwoty w sposób legalny?

Opublikowano

No kilka tych sposobów jest.

1.Wykup bogatego inwestora ze sklepiku.­

2.Zawodnicy z sezonu na sezon się rozwijają , sprzedaj ich.

3.Legalnym sposobem i łatwym jest kupienie zawodnika za darmo.

4.Niektórzy zawodnicy to są wolni , każ skautowi ich wyszukać ,i zakontraktuj ich.

5.Musisz mieć bardzo dobry sezon , wtedy dostaniesz większy budzet na następny sezon.

­

Opublikowano

No kilka tych sposobów jest.

1.Wykup bogatego inwestora ze sklepiku.­

2.Zawodnicy z sezonu na sezon się rozwijają , sprzedaj ich.

3.Legalnym sposobem i łatwym jest kupienie zawodnika za darmo.

4.Niektórzy zawodnicy to są wolni , każ skautowi ich wyszukać ,i zakontraktuj ich.

5.Musisz mieć bardzo dobry sezon , wtedy dostaniesz większy budzet na następny sezon.

Kupienie zawodnika za darmo to bardziej bug, czy nie?

Nie jestem zbytnio obeznany w Fifie, zacząłem grać od niedawna, wcześniej grywałem w 07/08 bodajże ale tylko tzw. szybkie mecze i wychodziłem, tutaj natomiast nie mam pojęcia jak tego inwestora wykupić.

Opublikowano

­

 

Kupienie zawodnika za darmo to bardziej bug, czy nie?

Nie jestem zbytnio obeznany w Fifie, zacząłem grać od niedawna, wcześniej grywałem w 07/08 bodajże ale tylko tzw. szybkie mecze i wychodziłem, tutaj natomiast nie mam pojęcia jak tego inwestora wykupić.

Skoro ten ''bug'' jest już w 4 fifie podrząd to nie jest ''bug'' :D EA nie dopracowało tego , a jest tego sporo w internecie np.

https://www.youtube.com/watch?v=s7jNJnGn9pg

Poszukaj w menu ''Sklepiku EAS FC'' Tam za Lvl możesz dostać nagrody.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...