Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer no-hamachi, serwer na IP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak zrobić aby serwer stał na moim IP bez hamachi i port map.

 

Moje IP:

Adres IPv4 :: 192.168.1.99

 

mULkg.png

 

 

IPv4 Gateway :: Dać IP komputera czy IP Routera?

 

Kto się zna na rzeczy nic wszystko mi napiszę jak zrobić aby serwer stał bez hamachi i port mapa i aby każdy mógł się zalogować.

Opublikowano

Bez Port Mapa nie możliwe jest postawienie w ten sposób, jeżeli masz router musisz odpowiednio odblokować porty, oprócz tego bez port mapa ci nie ruszy na komputerze, Polecam zainstalować kartę Loop Back i na niej postawić serwer, ustawić jej dane Ipv4 i dodać do sysinstall, następnie jeżeli masz zmienne IP na Routerze musisz użyć programu No-IP

image.png

Opublikowano

@Tanei bo jest wymagany, nie wiem dlaczego ale bez niego nie uruchomisz serwera na komputerze nawet po odblokowanych portach, aktualnie również tworzę serwer dedyk/no-hamachi, wiem jak jest.;p

image.png

Opublikowano

@Tanei bo jest wymagany, nie wiem dlaczego ale bez niego nie uruchomisz serwera na komputerze nawet po odblokowanych portach, aktualnie również tworzę serwer dedyk/no-hamachi, wiem jak jest.;p

Nom już zauważyłem dzia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...