Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Do carrowania (Poza wszystkimi za 3150 i nizej)


Zgredxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie prosze o + i - 

 

Mam zeda i yasuo

 

Ps.Zastanawialem się nad vayne

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

draven, tylko naucz sie nim grac (15+ normali) bo inaczej to bedziesz carrowal przeciwnikow ;p ale jak raz sprobujesz to pozniej kazdy adc ma nagle "0 dmg"

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Irelia

 + True DMG i heal [W]

 + Stun/Slow [E]

 + Dash (reset po zabiciu jednostki) [Q]

 + Dobre 1 vs 1 (po 6 z Sheenem)

 + Świetny snowball

 + Tanky z DMG

 + Łatwa farma

 + Kosa w late

 

 - Łatwo ją zgankować w early

 - Słaba na linii przed 6

Opublikowano

Mam 12 lvl wiec moga byc postacie na które nnikt nie umie grac a będą rozpierdalać

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Na 12lvl to każdym champem wycarrujesz bro, chyba że ktoś smurfuje, to nieważne czym byś nie grał i tak dostaniesz po piździe. ( Bo jak mniemam na 12lvl masz mało doświadczenia xD)

 

 

 

 

 

Opublikowano

Polecam Vayne:

  • Ciekawa mechanika,
  • dobra wymiana z Q na linii + mały cd,
  • stun/odrzut z E,
  • mobilność ze względu na Q,
  • dash,
  • dmg % z W,
  • jeden z najsilniejszych adc w mid/late game,
  • świetny ult, który daje Ci dmg oraz niewidzialność na krótki czas.
Opublikowano

Singed / Urgot / Maokai - rzadko grane - w niżyszych lv czy dywizjach kosa :) Trzeba parę normali pograć i mechanikę ogarnąć.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Masz Zeda i Yasuo, co Ci jeszcze więcej potrzeba? :D. Mogę jeszcze dodać do postu Zaraxa, że Vayne jest skillowym champem i raczej nie będziesz ****** każdego na tym lvl :)

Opublikowano

To Draven czy vayne ? 

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Oba są dosyć trudne. Brałbym Dravena, pograsz kilka normali, ogarniesz toporki i gg ez

Opublikowano

A ja Ci polecam Kaliste, na mniejszych jak i na rankedach robi miazge.

As wars come and go, my soldier stays eternal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...