Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Autorski skrypt na prywatne wiadomości (zaawansowany!)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z nudów napisałem SKRYPT na prywatne wiadomości :P

 

Więc tak, może powiem jakie są komendy i do czego służą.

​​​​/msg <nick> <wiadomość> - wysyła wiadomość.

/r <wiadomość> - odpowiada na wiadomość.

/chatspy on/off - włącza podgląd chatu (permisja: norbert.chatspy)

/msgadmin - Włącza/wyłącza możliwość wysyłania do Ciebie wiadomości - anty spam. (msg.zawszepozwol - jeśli mamy tą permisje to możemy pisać do kogoś kto ma wyłączone MSG.)

 

Są jeszcze ,,opcje'' lecz nie są one rozbudowane xD - może kiedyś

options:

blocked: "NNorbertPL" or "Gracz1" or "Gracz2" or "gracz3" or "gracz 4" 
Można tutaj ustawić osoby których prywatne wiadomości nie będą pokazywane na /chatspy - przydatne dla właścicieli serwera np.
 
 
 
Wersja 0.1
Pastebin:
Raw:

 

 

To by było chyba na tyle, jestem otwarty na wasze sugestie : -}

 

Jeśli chcecie jakiś skrypcik to pisać niżej/PW :3

Opublikowano

Hmmm czy Ja wiem, prywatne wiadomości wbudowane są w ESS który posiada 99% serwerów.

 

Mimo tego liczą się chęci oraz to że Ci się chciało

 

Za napisanie tego można dać najwyżej 7/10

TEMAT


 


Opublikowano

@pablos11 Essentials nie ma możliwości blokowania wyświetlania prywatnych wiadomości na /chatspy, nie ma wyłączania wiadomości (no chyba że masz vanisha. - chyba).

 

I tutaj łatwo kolorystykę zmienić.

 

Mimo to dzięki za skomentowanie ^^ : d

 

A i gdy mamy na serwerze ESSENTIALS spokojnie można używać tego skryptu - ponieważ on ma wpisane wszystkie te same komendy co essentials.  :D)

Opublikowano

Większość serwerów ma essential'a nie wiem po co skrypt.

Pamiętaj skrypty lagują nauczcie sie ludzie JAV'y a nie ciągle te skrypty..

Jak dla mnie skrypt słaby dziwnie napisany.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHelyx Ty jesteś słaby, niby czemu dziwnie napisany? Co jest źle napisane? No?

Aha czyli ,że jak pisze w Javie to znaczy ,że jestem słaby.. AHA.

Dla mnie ten styl pisania ( przez cb ) jest dziwny.

Polecam ci nauczyć się JAVY a nie pierdzielisz sie z skryptami które lagują..

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHelyx Ciekawe że 40% serwerów używa skryptów i nie narzekają.

 

 

Styl pisania dziwny? aha Okey.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHelyx Ciekawe że 40% serwerów używa skryptów i nie narzekają.

 

 

Styl pisania dziwny? aha Okey.

Aha, czyli lepsze są skrypty niż pluginy.

Ziomek, weź się mocno jebnij (profilaktycznie) w głowe.

@topic

Skrypt nie jest godny polecenia, będą lagi!

Opublikowano

pisze w Javie 

 

Moge się założyć, że jesteś kolejnym zjebem który pisze w hobby java, a tak naprawde jest 13 latkiem, bo używanie skrótów "cb", "tb", "co rb" etc. jest modne u 12/13 latków. 

Pochwal się rangą jeśli Twoim hobby jest CS:GO, jesteś kolejnym silverkiem lub unrankedem. :v

 

( przez cb ) 

 

To potwierdza, to co napisałem wyżej.

 

 

Jeśli chodzi o skrypt, to nie jest on potrzebny, większość serwerów używa Essentialsa w którym jest już msg.

Pare uwag:

- jedna permisja nazywa się "msg.zawszepozwol", a druga "norbert.chatspy", jeśli piszesz byle co w javie czy w czymś innym, to zawsze daje się permisje typu "<skrót pluginu>.<skrót komendy>" czyli w Twoim przypadku permisje powinny nazywać się "nnmsg.allon" oraz "nnmsg.chatspy". (to tylko moja uwaga i moje przykłady)

- zaawansowany skrypt to nie cztery opcje. :v

Opublikowano

Moge się założyć, że jesteś kolejnym zjebem który pisze w hobby java, a tak naprawde jest 13 latkiem, bo używanie skrótów "cb", "tb", "co rb" etc. jest modne u 12/13 latków. 

Pochwal się rangą jeśli Twoim hobby jest CS:GO, jesteś kolejnym silverkiem lub unrankedem. :v

 

 

To potwierdza, to co napisałem wyżej.

 

 

Jeśli chodzi o skrypt, to nie jest on potrzebny, większość serwerów używa Essentialsa w którym jest już msg.

Pare uwag:

- jedna permisja nazywa się "msg.zawszepozwol", a druga "norbert.chatspy", jeśli piszesz byle co w javie czy w czymś innym, to zawsze daje się permisje typu "<skrót pluginu>.<skrót komendy>" czyli w Twoim przypadku permisje powinny nazywać się "nnmsg.allon" oraz "nnmsg.chatspy". (to tylko moja uwaga i moje przykłady)

- zaawansowany skrypt to nie cztery opcje. :v

 

Ziomek nie rozumiem do czego zmierzasz.

Piszę skrótem, nie można ? Znam dużo osób które mają ponad 16+ i skrótami pisza.

Jak nie wiesz kim jestem to się nie pierdziel do mnie :)

Opublikowano

napisałem ten post dlatego że Norbert mi kazał, inaczej bym nie dostał ciastek.

 

skrypt już znam, norbert go używał na swoim serwerze, mimo to plus!  <3 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...