Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W ilu fps działa wam gta5 pc na 2-rdzeniowym procku


polop0123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie niech napiszą ci co mają 2 rdzeniowca i grają w gta napiszcie ile fps i jaki procesor i ile ghz ma.

Jeżeli dostanę się do gry to Ci napiszę. Servery są tak przeciążone że nie można nic zrobić :/

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Gra na procku 2 rdzenie działa beznadziejnie. Doczytywanie tekstur, przy obracaniu kamery przeskakuje, Czasem jak wsiadam do samochodu to taki lag że postać obok tego samochodu chwile stoi po czym wsiądzie, gra ma ścine na 3 sekundy raz na jakiś czas, przycina już w menu głównym

Gdy jest noc fps skacze do 40-50 ale i tak to doczytywanie denerwuje.
W dzień z 20-40 fps w mieście 20-30 na najniższych.

Ram 5gb ddr2
amd athlom x2 dual core procesor 5000+ 2,60Ghz
Gtx 260 896mb 448bit

Nie opłaca się na dwóch rdzeniach grać.. Gdyby nie procesor  u mnie to bawiłbym się świetnie w grze :D

 

Opublikowano

4 rdzenie to minimum. ;):ninja:

 

Kolego mam Intel core i3 3250 3.5 ghz 2 rdzenie 4 wątki

8 gb pamięci ram ddr3 1600 mhz

karta 1gb asus hd 7700 

i gram na wysokich w 40-120 fps  <3

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Ma ktoś gorsze parametry ode mnie i gra spokojnie ?

 

3,00GB Single-Channel DDR3 (może dokupi się 2 lub 4GB)

Intel Core i5 650 @ 3.20GHz - 2 RDZENIE , 4 WĄTKI !

1024MB ATI AMD Radeon HD 6800 Series Dokładnie 6850 od HiS.

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

 

Jeśli ktoś ma gorszy komputer oraz zakupioną grę, ponieważ nie wiem czy kupować. 

Proszę o napisanie w tym poście taką osobę.

Opublikowano

Intel i5, 2500, 4x 3,30 ghz
Ram 8 GB
Nvidia GEFORCE 560 GTX, 1 gb pamięci
Nie będzie problemów z grą ?? Zależy mi na DUUŻEJ płynności na średnich detalach ;) 

Ps. Jakie są znane problemy ( poza serwerami oczywiście :D ) ?? 

Opublikowano

Kolego mam Intel core i3 3250 3.5 ghz 2 rdzenie 4 wątki

8 gb pamięci ram ddr3 1600 mhz

karta 1gb asus hd 7700 

i gram na wysokich w 40-120 fps  <3

Jak ty to robisz ? Ja mam lapka z prockiem i7 4 rdzenie 4 wątki 3.1ghz , grafa amd radeon hd series 6770 8 GB Ram . fps skaczą od 40 do 70 na minimalnych (średnie)

Opublikowano

Ma ktoś gorsze parametry ode mnie i gra spokojnie ?

 

3,00GB Single-Channel DDR3 (może dokupi się 2 lub 4GB)

Intel Core i5 650 @ 3.20GHz - 2 RDZENIE , 4 WĄTKI !

1024MB ATI AMD Radeon HD 6800 Series Dokładnie 6850 od HiS.

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1

 

Jeśli ktoś ma gorszy komputer oraz zakupioną grę, ponieważ nie wiem czy kupować. 

Proszę o napisanie w tym poście taką osobę.

Tak pójdzie ci spokojnie, mimo że masz 2 rdzenie to ci pójdzie bo masz 4 wątki , na i3 podobno dobrze smiga a mają 2 rdzenie a 4 wątki

Co do mnie to juz znam odpowiedz bo mam gta i odpaliłem na 2 rdzeniowym 3.1ghz i 2 wątkowym noi rzeczywiscie procesor nie wyrabia troche ale da sie grać fps w 1920x1080 na minimalnych miałem od 28-do 45 w miescie, zmniejszyłem rozdzielczosc do 1600x900 i mi chodzi już płynnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...