Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Poszukuję hosting/ów na których można wypłacać prawdziwe pieniądze.

Pozdrawiam i piszcie w komentarzach,

Za pomoc daję like :)

Opublikowano

Żaden hosting mc nie wypłaca pieniędzy.. Jedyne co Ci zostaje to zrobić własny ItemShop i podpiąć pod dotpay / homepay itp..

2579314424273501027542.png

Opublikowano

Żaden hosting mc nie wypłaca pieniędzy.. Jedyne co Ci zostaje to zrobić własny ItemShop i podpiąć pod dotpay / homepay itp..

jasne... na cubehost kiedys bylo ale teraz juz chyba nie ma

Opublikowano

fiberhost, ale mają dupne serwery. Nasrają 100 serwerów na jednej maszynce i się dziwią, że procek nie wyrabia...

#AntyBlezur


Opublikowano

Prosta sprawa z tą wypłatą:
- nie ma o tak wypłacania, firma musi to zrobić na podstawie jakiejś umowy
- umowa tylko z osobą dorosłą

- od każdej umowy płaci się podatki, a od niektórych jeszcze zus

- na koniec roku taka firma musi wysłać pity do wszystkich którym zapłaciła za te umowy

 

Nie ma takiego hostingu który będzie to robić. Za duże koszty obsługi księgowej.

Zapamiętajcie raz na zawsze: chcecie zarabiać, to trzeba płacić podatki i zus! Nie ma innej możliwości.
Bez podatku można zrobić tylko ponad 3000 zł, ale i tak trzeba to wykazać w urzędzie skarbowym i zawsze na umowę.

Maxcraft.pl to możliwość wgrania własnego silnika np forge, najniższe ceny, profesjonalna pomoc już do 10:00 rano!
Mamy 10 lat doświadczenia najniższe ceny, profesjonalny i intuicyjny panel.
Do tego: ochrona przed ddos , aż 31 dni w miesiącu (to 12 dni w roku za darmo) , itemshop w domenie itemshop.pl, najlepsze stawki sms, płatności Paysafecard, hosting www, Dynmapa, konsola serwera w czasie rzeczywistym,

Opublikowano

Po 1. Jeżeli chcesz brać kasę z tego możesz zrobić np . żeby wysyłali ci kasę na twoje konto bankowe lub sms . Ale licz się z tym ze musisz mieć 18 lat . Będziesz musiał dodatkowo płacić państwu bo wkoncu ty zarabiasz a państwo traci wiec podatki jak się nie myle z nazwą ;)

Opublikowano

Po 1. Jeżeli chcesz brać kasę z tego możesz zrobić np . żeby wysyłali ci kasę na twoje konto bankowe lub sms . Ale licz się z tym ze musisz mieć 18 lat . Będziesz musiał dodatkowo płacić państwu bo wkoncu ty zarabiasz a państwo traci wiec podatki jak się nie myle z nazwą ;)

 

Po 1 primo nie musi mieć 18 lat może poprosić kogoś z rodziców a może i nawet nie nie wiem jakie wymagania mają strony typu dotpay / homepay itp. 

 

Po 2 primo podatek odprowadza się dopiero od 3 tysi z groszami

 

Po 3 primo w końcu a nie wkoncu ;) 

2579314424273501027542.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...