Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]DGCRAFT.PL - Serwer Minecraft [ROZKRĘCONY]


Sebastian977

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Serwer Minecraft (dgcraft.pl)
Metoda kontaktu: [email protected]
Opis rzeczy: Serwer minecraft, skyblock (rozkręcony)

 

  • Średnie zarobki - 1,000zł
  • Dobrze skonfigurowany serwer
  • Ewentualna pomoc przy serwerze. (jedynie od strony technicznej)
  • FanPage - 1,500 polubień

Oczekiwana/oferowana cena: minimum 3,000zł
Zdjęcia/inne informacje:

 

Zarobki - http://www.mpcforum.pl/uploads/images/8277114289324661056350.png

 

Serwer,fanpage,strona - dgcraft.pl

 

Opublikowano

Zarobki 1000zł miesięcznie? Chłopie... jakim cudem jak masz tylko marnego skyblocka?

Zresztą daj dowody, że serwer należy do ciebie.

Opublikowano

Zarobki 1000zł miesięcznie? Chłopie... jakim cudem jak masz tylko marnego skyblocka?

Zresztą daj dowody, że serwer należy do ciebie.

Ziomek, niby srajcraft skyblock etc. ale ładne $$ można zarobić.  Te wszystkie usługi w ITEMSHOP po 10-30zł sms to sam widzisz.

Jeśli dasz jakieś dowody, że twój serwer to będzie git. :)

Opublikowano

Szczerze to serwer jest na pewno jego, bo zawsze tam grałem, rozmawiałem z nim jeszcze za czasów gdy miałem MC i inny nick.

 

Tylko jedno pytanie: dlaczego sprzedajesz?

Opublikowano

Przecież na tym skyblocku jest online po 20 osób... Z sms'a za 30zł dostaje się na czysto 13zł. W takim razie 77 osób musiało by w miesiącu wysłać smsa za 30zł żeby wyszło 1000zł. Jak dla mnie to jest nierealne jak gra tyle osób.

Opublikowano

Subtelny. 

Właściciel tego serwera (czyli autor tego tematu).

Jak najbardziej polecam - serwer był kiedyś ciągle zapełniony i według mnie jednej z najlepszych SB.

Co do zarobków też potwierdzę. :) 

Opublikowano

Kiedyś może tak, ale teraz serwer podupada i dlatego leci na sprzedaż. Najlepiej to widać, że od początku roku wpadło tylko 1400zł. Jak dla mnie nie warto się w to pakować. Ale dobra, koniec spamu.

Powodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...