Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zagralibyście na serwerze FreeBuild?


Serwer freebuild  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagracie na tym serwerze?

    • Tak
      3
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<

<

<

<

<

<

<

< REKLAMA

< REKLAMA

<

<

<

<

<

<

<

Siemka mam zamiar stworzyć serwer freebuild ;)

Oto moje pomysły jak mógł by wyglądać:

- Nie będzie żadnych generatorów tylko /warp free i tam będzie się zbierać materiały a ta mapa będzie się resetować codziennie np. o 8:00.

- Drop ze stona (Dla vipów powiększony o 0.5%)

- Rangi: Vip, SuperVip (czasowe) nie będą mieć jakiś super dodatków, żeby nie mogli za dużo ;)

- Żeby dostać się do netheru lub endu będzie pobierana opłata (Te światy będą się też resetować)

- 1% na to, że z rudy dropnie się ten item (Wyjątki: węgiel, redstone i lapis - będzie się to dropić z rud)

- Na start działka 30x30

- Będzie można zakupić działkę 40x40 oraz 50x50

- /warp frakcje będzie tam można zakładać gildie (Tylko w tym świecie, żadnym innym) gildie będą kosztować

- W losowych miejscach na mapie: free, frakcje i działkami będą się rodzić bosy co 2 godz. z których jak się zabije będą wypadaj jakieś fajne ity. (Ten boss będzie mieć jakieś moce)

- Targi i galeria

- Fajny spawn

- Teren vip z: generatorami stona oraz drewna (będą się one odnawiać co 1 godzine) vip będzie mógł dziennie przebywać na terenie generatorów dziennie tylko 1 godzinę (osobny licznik stona a osobny drewna)

- Viproom

- Sklep (Kupowanie i sprzedawanie)

- /kit gracz co 30 dni

- /kit vip oraz supervip (co 50 dni)

- Expiarka (Budynek jak się do niego wejdzie to dostaje się expa (1 diament - 1 minuta))

- Nowe craftingi

- Ogarnięta administracja

- Autorskie pluginy/skrypty (Oczywiście skryptów bardzo mało autorskich będzie jak i pobranych z neta, gdyż one strasznie lagują serwer (Jak będą mieć skrypty to tylko autorskie))

- Na mapie frakcje drop z rud jak i ze stona będzie CAŁKOWICIE ZABLOKOWANY!

- Sms shop z rangami i itemami

- Dużo eventów

 

Macie pomysły co jeszcze dodać lub usunąć z opisu?

Pisz w komentarzach!

Zapraszam do głosowania w ankiecie!!!

Opublikowano

Takie głosowanie nic nie da ...

Możesz opisać ,, co i jak '' wtedy podejme decyzje

Opublikowano

@Howker

 

Myślę tak jak kolega.

 

Takich freebuildow było dużo kiedyś. Zrób cos więcej niż budowa na działkach.

Drogi Użytkowniku <użytkownik> !
Jeśli, twój problem przez zemnie do końca rozwiązany.
Powiadom mnie o tym, pisząc dalszy problem i '@Aerons'
A, jeżeli wszystko w porządku kliknij Lubię to!

 

Opublikowano

Musisz zrobić coś oryginalnego jedynego w swoim rodzaju na tym freebuild i opisz cos ten serwer ;)

Narazie nie jestem w stanie podjąć decyzji

Opublikowano

­fuu... kolejny serwer który niszczy magię freebuildów...

 

Najbardziej śmieszne jest to, że większość freebuildów ma pier*** frakcje, drop ze stone, bo dzieciarnia się nudzi jak musi kopać "normalnie" a jak to im nie pasuje, to oczywiście nodusy, huzuni czy inne coś i zaraz x-ray...

 

Z tego co tam napisałeś, to jedynie co z freebuilda to działki..

 

Szkoda czasów, kiedy istniały normalnie freebuildy, a nie tylko dla haj$u i nic więcej...

 

#mojezdanie

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

Nie czekaj na opinię innych tylko zrób ten serwer najwyżej będziesz kilka zł na minusie. Osobiście z chęcią był zagrał na takim serwerze o ile panowałaby tam przyjazna atmosfera bez ludzi rzucających mięsem na lewo i prawo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...