Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak napisać własnego bota?


cezarg1410

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Dopiero zaczynam swoją przygodę z programowaniem i chciałbym napisać prostego bota do metina.

Dlaczego? Bo grę wspominam miło, sporo w nią grałem i jednocześnie dawno już skończyłem z tym więć NIE ZAMIERZAM tego bota używać - on będzie TYLKO i wyłącznie dla mojej własnej satysfakcji.

Z tego co wyczytałem: w pliku root jest sporo funkcji , które mógłbym wykorzystać.

Natomiast: gdzie umieszać kod bota? O tym nie mam zielonego pojęcia.

Jeśli chodzi o język to będzie c++ lub java w zależności od tego co bardziej się nada.

Opublikowano

raczej poszukaj informacji w 'Edycja Klienta'

polecam pisać phytonem skrypty do botów

w rootach raczej znajdziesz kolorki gry, oraz coś z intrerfejsu ekwipunku

Edytor i główny technik.


Tworze własny serwer.


 

Opublikowano

c++/Python

 

Nie ma miejsca idealnego dla umieszczenia kodu bota.

Może być zawarty w kliencie gry lub w innych plikach, zależy to już od ciebie.

 

( Polecam zeskanować pamięć Metina )

Opublikowano

a da się to robić nie edytując plików gry tylko uruchamiając zenętrzny program?

 

Tak, da się.

W sumie tak powinno się to robić, żeby coś było uniwersalne  ^_^

 

Nie da sie.

Nie udzielaj się, jeśli się nie znasz :)

Opublikowano

Ok więc jest światełko na horyzoncie.

Pythona nie znam, ale to dobrze będzie okazja żeby poznać w takim razie :)

A może dobrym pomysłem jest znalezienie jakiegoś kodu i edycja? Tylko kto się podzieli kodem...

Opublikowano

Mam pytanie odnosnie kodowania skryptow do metina w pythonie. Chcialem sie za to wziasc, i napisac sobie cos czego nie ma, i postanowilem sie tego nauczyc patrzac w kod innych botow i widze ze jest jakas wbudowana biblioteka, w ktorej sa klassy jak player, guild, ui, skill, quest. Gdzie moge znalesc kod tych klass lub jakieskolwiek info? Na googlach pusto

Opublikowano

Mam pytanie odnosnie kodowania skryptow do metina w pythonie. Chcialem sie za to wziasc, i napisac sobie cos czego nie ma, i postanowilem sie tego nauczyc patrzac w kod innych botow i widze ze jest jakas wbudowana biblioteka, w ktorej sa klassy jak player, guild, ui, skill, quest. Gdzie moge znalesc kod tych klass lub jakieskolwiek info? Na googlach pusto

ale to nie są biblioteki ;D

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...