Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny napis nie ma takiej komendy...


Maffiuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

Dziś przedstawię bardzo prosty plugin o nazwie CustomUnknownCommand.

Pobierzecie go nizej:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/customunknowncommandmessage/

Instalacja:

1.Pobierz strona podana wyżej. Działa napewno na serwerach 1.7.X.

2.Wrzuc do folderu plugins.

3.Zrestartuj lub wlacz serwer.

 

Ustawianie:

Otwieramy plik config.yml.

OYSA2Xm.png

Tak wiec zmieniamy napis Unknown Command na swoj np. Tak jak ja posiadam czyli &6&l> &4Nieprawidlowa komenda!.

 

Teraz musicie miec jakis plugin od uprawnien np. PermissionsEx dodajecie graczom uprawnienie CUC.message :) bez niego nie bedzie dzialac dla graczy bez uprawnienia.

 

A wiec skonczone teraz gdy gracze wpisza np /ssssdadaas Wyświetli im się > Nieprawidlowa komenda!

 

 

Mam nadzieję że pomogłem :)

Opublikowano

Jest już w qEssentials by @AdamGrzegorz.

Nie ten dział.

 

 

 

IE na pasku XDDDD

1.Ale jeśli by ktoś nie chcial qEssentials to może też tym sposobem. ;)

2.Proszę o przeniesienie. :)

 

 

 

3.Tak ale nie używam. :P

Opublikowano

Marnie, co jeżeli będą komendy ze skrypta? Będzie się bugować ;)

 

Tak jak już molka mówiła, lepiej użyć qEssentials, nie dość, że możesz ustawić parę linii unknowncmd (np. #### <nowa linia> Cos tam) to jest bez błędne, CUC jest stary, nie ma co go używać ;)

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

­Tak jak @kamileks999 . Łatwiej jest to ustawić w spigot.yml, nie trzeba instalować zbędnego pluginu i nie trzeba dawać permisji. 

Opublikowano

Moim zdaniem plugin całkiem spoko ( a w skryptach prosze państwa wpisuje się samodzielnie co ma wtedy wyskoczyć jako brak permisji, więc nic sie nie bedzie bugowało :D ) - jednak... każdy plugin to większe zużycie ramu. więc małym serwerom nie polecam ;)

5777.jpg

Opublikowano

Marnie, co jeżeli będą komendy ze skrypta? Będzie się bugować ;)

 

Tak jak już molka mówiła, lepiej użyć qEssentials, nie dość, że możesz ustawić parę linii unknowncmd (np. #### <nowa linia> Cos tam) to jest bez błędne, CUC jest stary, nie ma co go używać ;)

W każdym pluginie uzywającym YAML jako konfiguracji możesz ustawić każdy tekst na kilka linijek. (O ile plugin/mc tego nie blokuje, czyli specjalnie nie usuwa nowych linijek, a raczej nikt tak nie robi)

 

A tak to nie widzę sensu, jest spigot.

­

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Taką zmianę można wprowadzić w spigot.yml

 

linijka: unkown-command: Nie ma takiej komendy.­

Opublikowano

Taką zmianę można wprowadzić w spigot.yml

 

linijka: unkown-command: Nie ma takiej komendy.­

Tak wiem ale jeśli ktoś nie ma spigota ?

Opublikowano

Tak wiem ale jeśli ktoś nie ma spigota ?

Teraz 85% serwerów ma SPIGOT. Od serwera, aż pod BungeeCord.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...