Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra nie chce sie włączyć - nieprawidłowa wersja pliku


adioza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc, od jakiegos czasu gram w metka jakieś 2 tygodnie i dzisiaj próbuje wejść i po uruchomieniu metka po chwili mi się wyłącza i wyskakuje błąd 'Nieprawidłowa wersja pliku 'lib/codecs.pyc'.Prosze zaktualizować klienta gry przy pomocy patchera.

 

Nie wiem co juz mam robic aby to uruchomić jeszcze wczoraj wszystko działało.

Patchowałem i nic wyłączałem kompa i włączałem nic.

 

Macie jakieś sugestie?

Pomocnik
Opublikowano

Po ponownym spatchowaniu klienta powinno być okej lub pobierz go od nowa.

Przecież napisał, że patchował i nic. :)

 

Moim zdaniem musisz pobrać klienta od nowa, albo tak jak powiedział ktoś wyżej spróbuj usunąć ten plik.

Opublikowano

Antywirus pokroil Ci jakis pliczek z folderu. Nawet odpalenie przez ptaszki nic nie da, musisz pobrac jeszcze raz. Tym razem jednak zanim odpalisz gre dodaj (.exe) do wyjatkow w antywirusie, by go nie lapal lub wylaczaj go na czas gry.

Pasjonat
Opublikowano

Proszę o pomoc, od jakiegos czasu gram w metka jakieś 2 tygodnie i dzisiaj próbuje wejść i po uruchomieniu metka po chwili mi się wyłącza i wyskakuje błąd 'Nieprawidłowa wersja pliku 'lib/codecs.pyc'.Prosze zaktualizować klienta gry przy pomocy patchera.

 

Nie wiem co juz mam robic aby to uruchomić jeszcze wczoraj wszystko działało.

Patchowałem i nic wyłączałem kompa i włączałem nic.

 

Macie jakieś sugestie?

 

 

Wyłącz antywirusa i zapore i spatchuj go albo od nowa pobierz.

 

 

Usun folder lib.i spatchuj

....

 

Sprawdzałeś na różnych serwerach?

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...