Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawa z Deletami za Crack xeno - Na Powaznie


Citizen Blant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie  Ci bardziej ogarnieci co wy sadzicie na ten temat? to prawda co tu wszyscy wypisuja na temat cracka, ze delety sie posypaly na xeno?

Uzywam go od kilku lat i nigdy nie mialem bana. Nie gralem teraz 3 tygodnie. Wszystkie postacie przetrwaly.

I teraz glowne pytanie: Czy zaczynac znow bocic spokojnie na tym cracku po miesiecznej przerwie tylko po prostu nie za dlugo i na dobrych skryptach?

Opublikowano

Ja mam cały czas tego samego bota xeno od 1.5 roku , Crack cały czas ten sam żaden błąd w inject nie wyskakuje.. nie wiem co to za problem mają co poniektórzy tutaj? że niby stary crack nie działa? , bany poszły na noby jakies i jedno kasyno w tamtym roku w październiku.. main char botowany raptem kilka razy i odpuściłem sobie auto expa.. jedynie leczenie i drobne pomoce..

nie kumam w ogole tego nowego cracka.. , jak bedzie update do nowszej wersji tibi to zrobie tak jak zwykle.. wyciągne plik hosts z folderu ETC..

zaktualizuje bota.. wrzuce plik spowrotem i bedzie hasać :mellow: . robie tak od początku i zawsze jest okej? Teraz może być inaczej? o.O

 

korzystam z leczenia i paru pierdół które pomagają w grze i wydaje mi sie , że to jest bezpieczne :ninja:

inne formy botowania to raczej kwestia szczęścia. bo podejrzewam , że jak Char chodzi po tych samych sqm.. jest jakaś powtarzalność którą też wykrywają

w cip sofcie + raporty i pare innych składowych

biorą pewnie zbiór informacji i danym koncie i elo.

Opublikowano

Mi się wydaje ze był zły crack. Przedstawię moja historie :

Bociłem sobie wcześniej na cracku hosts i potem miałem format s grałem z 3 miechy. Ostatnio chciałem wrócić i ściągnąłem jakiegoś już zcrackowanego xeno. 7 dni i poszedł delete, kolega z którym grałem to samo.

Opublikowano

Mi się wydaje ze był zły crack. Przedstawię moja historie :

Bociłem sobie wcześniej na cracku hosts i potem miałem format s grałem z 3 miechy. Ostatnio chciałem wrócić i ściągnąłem jakiegoś już zcrackowanego xeno. 7 dni i poszedł delete, kolega z którym grałem to samo.

własnie kupiłem xeno i zobaczymy czy to od cracka :)

jak coś będę pisał 

HDD1SRE.png                            

  

Opublikowano

jakby mógł się wypowiedzieć jakiś programista konkretnie.. na czym to Polega? Jakimi technikami mogą wyszukiwać boterów? oczywiście poza raportami..

Jak to sprawdzają i czego unikać? Bo takie pier***enie randomów siedzących przed kompem jest mało wartościową opinią..

jak mówi "każdy wkońcu dostanie bana" jednak nie każdy bo widzialem tutaj pare tematów jak typ od 3-4 lat botuje 400+ msa od zera i bana jakoś nie ma..

albo jak mówią od szczęścia? Prosze was? serio? Cip Soft robi na tym pieniądze.. ludzie żyją z wypłaty jako programiści a wy myślicie , że system jest napisany w taki sposób , żeby wyłapywać co drugiego? albo co trzeciego , żeby znowu zrobić mass bany za 2 miechy? Oni chcieliby to wyeliminować całkowicie..

Odkad Tibia istnieje.. więc pewnie system przeciw botom jest na coś wyczulony i jak zareaguje.. to idzie ban.

Tak prosto myśląc..

 

od czegoś jest to zależne.. a wydaje mi sie , że wiedze jak to wszystko przebiega mogą mieć "jednostki"

jeśli chodzi o Polaków to możliwe , że nikt nie bedzie miał takich informacji.

Jednak fajnie byłoby wysłuchać kogoś kto na rzeczy się zna porządnie na podobnym temacie..

Opublikowano

Crack nie jest zły autor XenoBot'a poleciał w c***a, nie ma tu żadnej symulacji myszki / klawiatury - wszystko to pakiety, odpowiadając na pytanie, tak Xenobot to 100% delete na każde konto na którym był używany

 

/to tylko moja opinia, nie jest to 100% pewna informacja.

Opublikowano

Bana się dostaje głównie za to że np gracie po 24h online na bocie na skryptach pobranych z neta na których postać chodzi w kółko bądź np zacina się i głównie od raportów, żeby nie dostać bana polecam expić na swoich skryptach do tego po 6h dziennie i nie bocić z 10 postaciami które wokół siebie biegają tylko wybierać expowisko gdzie nikogo nie ma. Do tego polecam nie używać żadnych lighthacków leczenie ustawiać np na 67% a nie na 90% tak samo mana burning i najlepiej robić wszystkie skrypty od 0 z jak namniejszą ilością wtp. To są zasady bocenia aby nie dostać bana przynajmniej przez jakiś czas. I oczywiście bez mc i jak chcecie to polecam zrobić kilka różnych wersji wtp w 1 żeby nie chodził tak samo.

Opublikowano

K***a xeno zaczyna wysyłać logi to silnika cipsoftu a jak było z elfem posypały się takie mass bany że cip nie patrzył kogo banują wiedzieli każdy kto boci więc ?

Xeno jest pakietem nie symuluje czyli prędzej czy później zaczyna wysyłać logi do silnika przynajmniej tak było z Elfem na TFS przystosowanej do wersji 8.62 i wyskakiwały błędy jak ktoś używał dashy albo X-raya boty w skryptach z neta jak nie wyłączysz włączają X-raya bo mają wklepany skrypt że jak np jest X mobów na -1 to bot staje aby nie zginąć. Ponieważ tak się boty na n-pvp zabija ale c**j w to już xeno jest bardzo szkodliwy dla acc bo on ingeruje w klienta gry np. Windbot jest zewnętrznym programem symuluje klawiaturę nie jest mechaniczny jak bot tylko udaje gracza takie jest moje zdanie expertem nie jestem wiem jak było ;)

1396292564-U784394.png
Opublikowano

Uważaj bo ktoś czyta te raporty xD Swoją drogą dostałem dwa dilejty w tym samym dniu w którym zrobiłem postacie i żeby było śmieszniej obie były na pvp. Reszta na npvp te sake skrypty i już ponad tydzień bez bana ...

ostrywariat.png

Opublikowano

 

Uważaj bo ktoś czyta te raporty xD Swoją drogą dostałem dwa dilejty w tym samym dniu w którym zrobiłem postacie i żeby było śmieszniej obie były na pvp. Reszta na npvp te sake skrypty i już ponad tydzień bez bana ...

 

Masz racje nikt nie da rady przeczytać 100000 reportów dziennie ale dajmy na to kogo wezmą pod lupę gostka który ma 0 repów czy cb jeżeli masz ich 100?

Opublikowano

Dostałem delete na trzy konta odpuściłem sobie xeno a powróciłem do Tibii Auto bociłem 5 kontami do 25h staminy i nic nie dostałem. Pożyjemy zobaczymy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...