Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Różnica kupna cs:go między przelewem a psc


HasaMasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co chodzi z tym kupnem CS:GO za psc ?

 

Ja chce kupić na allegro przelewem cs key na steam itd.

a ludzie kupuje za psc 

 

To jest jakaś różnica czy coś :?

Opublikowano

Nie, nie ma różnicy. Ale lepiej nie kupować na allegro, bo sprzedadzą Ci rosyjski klucz, albo w ogóle nic nie dostaniesz.

Lepiej kupić na g2a lub fabtykakluczy.pl, za psc/przelew itp.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Nie, nie ma różnicy. Ale lepiej nie kupować na allegro, bo sprzedadzą Ci rosyjski klucz, albo w ogóle nic nie dostaniesz.

Lepiej kupić na g2a lub fabtykakluczy.pl, za psc/przelew itp.

A nie lepiej po prostu na steamie? Na jedno wychodzi, a chociaż masz 100% pewności.

 

@ Żadna różnica, czy to psc, czy przelew - cena pozostaje ta sama. Jednak pamiętaj że kupno cs na allegro zawsze wiąże się z ryzykiem, ogólnie nie polecam tam kupować cs. 

Opublikowano

A nie lepiej po prostu na steamie? Na jedno wychodzi, a chociaż masz 100% pewności.

 

@ Żadna różnica, czy to psc, czy przelew - cena pozostaje ta sama. Jednak pamiętaj że kupno cs na allegro zawsze wiąże się z ryzykiem, ogólnie nie polecam tam kupować cs. 

 

Ale jest o wiele drożej.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Ale jest o wiele drożej.

Na fabrycekluczy cs kosztuje 44,90zł, czyli prawie tyle samo (o ile nie więcej) niż na steamie (10,99 euro = ~44zł).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...