Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nostale, krzakogon, skrzynka z nosmarketu z losowym krzakiem.


MisterPoniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedyś robiłem małe testy otwierając 2x50 boxów .... lecz ze skrzydłami

ilość nagród była podobna więc przedstawię wyniki

 

 

w tescie 1 miałem na 50 prób 7 skrzydeł (2x lodowe, 3x ogniste, demona i tytana), 43 razy pióra lub fm'y

 

w teście nr 2. na 50 prób dostałem 5 skrzydeł (anioła, 2x demona tytana i arcydemona)

 

 

było to robione jakieś hmmm pół roku temu

 

jak widzisz na 100 prób miałem 12 trafień....więc po moich wyliczeniach (oczywiście jest małe prawdopodobieństwo poprawności tego co robiłem, gdyż algorytm nostale ma kod "Hajs się musi zgadzać") szansa na trafienie "wartościowego" przedmiotu to około 12%

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

 

 

 

było to robione jakieś hmmm pół roku temu

 

jak widzisz na 100 prób miałem 12 trafień....więc po moich wyliczeniach (oczywiście jest małe prawdopodobieństwo poprawności tego co robiłem, gdyż algorytm nostale ma kod "Hajs się musi zgadzać") szansa na trafienie "wartościowego" przedmiotu to około 12%

 

 

 

Tu mnie rozjebałeś z tym kodem xD

 

 

Opublikowano

W takim razie czym najlepiej z nosmarketu zarobić na krzaka?

/edit albo jak ktoś wie jak jest z krzakami to niech się też wypowie.

jak najlepiej? na 100% nie z nosmarketu

 

otwierasz takie coś jak allegro

kupujesz x-kk

idziesz na pocztę / do banku (nie musisz mieć konta)

wypełniasz druczek

dajesz gotówkę

umawiasz się na randkę z panem, który takowy gold miał Ci sprzedać

1. zostajesz ojebany na x-złoty

lub

2. masz 3x większy zarobek aniżeli z wydawania hajsów matki na ND

 

Izi? Pizi

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

dokładnie jak pisał @Kyosha o wiele lepiej opłaca się kupić golda na allegro :) chyba że bardzo chcesz  za nosdolce to polecam pudła sp/perfumy

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

 

 

Rzecz w tym że nie mam jak przez allegro zapłacić :/

 

powiedz mi jak chcesz zapłacić za ND a pomogę. Allegro to nie jest od razu wymagane konto bankowe

wystarczy Ci konto na Allegro i dostęp do banku lub poczty (np w Twoim mieście)

r9n9FM7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...