Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak sprawdzić jaka która graficzna jest główna?


Pawel112534

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Mam problem , nie wiem która karta graficzna jest główna ... mam 2 karty jedna to :

INTEL® HD GRAPHICS 4400

A DRUGA

NVIDIA GEFORCE GT 630

Jakiś programik do tego?

 

*Admin proszę o zmienienie nazwy tematu na "[P] Jak sprawdzić która karta graficzna jest głowna"*

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

PPM na pulpit ->Panel sterowania NVIDIA -> Zarządzanie ustawieniami 3D -> i tam piszę: Preferowany procesor graficzny: I tutaj możesz wybrać

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

PPM na pulpit ->Panel sterowania NVIDIA -> Zarządzanie ustawieniami 3D -> i tam piszę: Preferowany procesor graficzny: I tutaj możesz wybrać

Mi pisze tak "CUDA-PROCESORY GRAFICZNE"

O to chodziło ? a czyli głowną kartą jest nvidia ?

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

Komputer stacjonarny? Jeżeli tak to automatycznie BIOS wyłącza kartę HD4000 na rzecz slotu PCIe w którym zainstalowaną masz GT630.

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

Komputer stacjonarny? Jeżeli tak to automatycznie BIOS wyłącza kartę HD4000 na rzecz slotu PCIe w którym zainstalowaną masz GT630.

Tak komputer stacjonarny ! Dziękuje , i jeszcze małe pytanko skoro komputer używa tylko nVidi to po co ta druga karta ?

24czm0k.jpg­GOLD NOVA  II 

 

Opublikowano

Nie istnieje takie coś jak automatyczne przełączanie czy przełączanie tego typu układu grafik, to bzdury co napisano wyżej. 

Podłączasz monitor  do karty z płyty głównej masz tylko i wyłącznie kartę z płyty głównej czyli Intela i wtedy jest ona główną kartą.

Jak  podłączasz monitor do karty na slocie masz tylko i wyłącznie kartę na slocie jako główną. Nie istnieje coś takiego jak przełączanie tego typu grafik i nie trzeba nic sprawdzać jaka grafika działa. 

 

Karta jest w procesorze, skoro ci nie przeszkadza i jej nie używasz np na drugim monitorze to nie stanowi problemu.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...