Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer się nie odpala. Pliki Terenzo VPS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Postawiłem sobie serwer na plikach Terenzo, wszystko wgrałem ( porty, mysql, pliki ) Ale jak próbuję włączyć serwer, to niby go odpala, lecz: http://wklej.org/id/1684879/- tak to wygląda. Ktoś wie, co jest nie tak, co trzeba zmienić. Za pomoc odwdzięczę się w postaci limitów, 5 itd.

 

Opublikowano

Mordo.. Bawimy się w zgaduj zgadula i nabijanie postów? Daj po prostu syser wejdź np do /usr/home/mt2/chs/ch11 i tam bedzie plik start.log i wklej jego zawartość 

Opublikowano

 

1. DB - brakuje lib'a:  "Shared object "libz.so.4 not found, required by "db" "

 

Sprawdź:

http://www.mpcforum.pl/topic/887786-problem-brakujce-liby/

http://www.mpcforum.pl/topic/1267110-liby-na-bsd-92-64bit/

 

 

2. CH - .start.sh: ./ch11: not found

 

Sprawdź czy są symlinki, ścieżki w skrypcie start.sh się zgadzają.

Opublikowano

Lib libem ale nie masz symlinków xD
Czyste te pliki masz ? Jeżeli tak to wgraj nowe tzn. "NIE OTWIERANĄ PACZKĘ Z PLIKAMI .tar ponieważ windows nie ma takiego czegoś jak symlink"  I ją wypakuj i po robocie xDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...