Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Serwer na starą wersję na hamachi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby postawić serwer na starej wersjii na hamachi musisz:

1.Pobrać i zainstalować hamachi

2.Pobrać serwer na daną wersję

3.Włączyć serwer i czekać aż wszystko się stworzy (mapa i plik konfiguracyjny)

4.Wejść w server.properties

5.Skopiować ip z hamachi

6.Poszukać linijki server-ip=

7.Wpisz tam ip z hamachi

8.Zresetuj serwer i ciesz się gotowym serwerem na hamachi

 

Mam nadzieję że pomogłem.

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Tylko skąd mam wziaść serwer stara wersję ? xDD

Mojang nie ma listy starych serwerów, musiałbyś poszukać w necie. Na pewno znajdziesz pod każdą wersję, tylko musisz podać jaką.

 

Użyć google ? Tam chyba wszystko znajdziesz.

 

//czekam na warna za off-top/spam mimo to że odpowiedziałem sensownie heheheheeheh

Nie rozumiem dlaczego warn... Jak coś można zdobyć w Internecie bez wyszukiwarki??

#AntyBlezur


Opublikowano
http://bit.ly/1cjDEnN

4 link (wiem takie to trudne było)

Tak przy okazji blezuku jak będziesz dawał ostrzeżenie poproszę też link do działu gdzie można skargi składać na administracje 

 

Nie pozdrawiam ~~Green

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...