Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ile czasu powinienem jeździć na rowerze?


Moysei

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Wszystko jest zależne od twojego metabolizmu, jakim tempem jeździsz, gdzie jeździsz, ciężko tu określić, ale żeby spalić 1kg potrzebujesz zajebać w sobie 7k kalori, 30minut jazdy to jest średnio 400 kalori(zaleznie od organizmu) wiec to sobie oblicz.  Najlepiej dorzuć sobie do tego suplementy wspomagające spalanie tłuszczu

Opublikowano

­Ogólnie takie rzeczy są dozwolone(od strony zdrowia) od 15 lat, bo nie wiadomo jak twój organizm je przyjmie, aczkolwiek nie powinny Ci zaszkodzic

Opublikowano

mam 13 lat więc mi chyba raczej nie jest potrzebny spalacz tłuszczu czy może się myle?

Nie zapomnij o diecie.

Opublikowano

­Wszystko jest zależne od twojego metabolizmu, jakim tempem jeździsz, gdzie jeździsz, ciężko tu określić, ale żeby spalić 1kg potrzebujesz zajebać w sobie 7k kalori, 30minut jazdy to jest średnio 400 kalori(zaleznie od organizmu) wiec to sobie oblicz.  Najlepiej dorzuć sobie do tego suplementy wspomagające spalanie tłuszczu

 

Dla Twojej informacji 7 k kalorii = 7 kCal, a do prawidłowego funkcjonowania dorosły człowiek potrzebuje <2k kCal.

Najlepiej dorzuć

 

­Ogólnie takie rzeczy są dozwolone(od strony zdrowia) od 15 lat, bo nie wiadomo jak twój organizm je przyjmie, aczkolwiek nie powinny Ci zaszkodzic

 

Tak... Niech wpier*ala nielegalne jakieś tabletki, do tego w jego wieku, bo legalnie to nigdzie nie dostanie takich rzeczy. Świetna porada jak dla 13-latka.

 

 

Przejdź na jakąś dietę, nie chodzi mi tutaj o zagłodzanie się, lecz o odstawienie słodyczy, tłustych potraw itp.

Jeźdź z 2 godzinki dziennie na rowerze, nie znamy Twojego metabolizmu, wzrostu, wagi, więc dokładnie Ci nie powiemy, ale nie bierz żadnych spalaczy tłuszczu - to może Ci jedynie zaszkodzić w Twoim wieku.

Opublikowano

Uprawiam kolarstwo od 3 lat i downhill od roku tak więc o tym mógłbym w luj dużo pisać :)
Jak chcesz to zapraszam a PW możesz zadawać pytania.

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

­Wszystko jest zależne od twojego metabolizmu, jakim tempem jeździsz, gdzie jeździsz, ciężko tu określić, ale żeby spalić 1kg potrzebujesz zajebać w sobie 7k kalori, 30minut jazdy to jest średnio 400 kalori(zaleznie od organizmu) wiec to sobie oblicz.  Najlepiej dorzuć sobie do tego suplementy wspomagające spalanie tłuszczu

Na c**j mu tu suple xD ? Spali to spali, ale lepiej bez supli, które mu nic nie dadzą.

@topic jak będziesz jeździł codziennie po godzinę myślę, że to spalisz, aby nie b. wolno :)

logo1.png
Opublikowano

Ta bierz diety 1000 kcal, najlepiej z 300, zchudnij 5 kg i przytyj 15 gdy zaczniesz normalnie jeść przez rozwalony metabolizm.

 

Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne, odejmij 300 i będzie ok. Na ujemnym bilansie kalorycznym nawet siedząc zchudniesz. 

52287137559562145640.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

­13 lat i wy doradzacie mu Suple ? Wy jesteście mądrzy ? Od dopiero się rozwija i potrzebuje Wegli oraz tłuszczu aby się rozwijać. Lecz jak wpiepsza słodkie tłuste to potem zrzucać trzeba dobra dieta Ty chłopie się rozwijasz potrzebujesz Kcal.

sygna5cj2r.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...