Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy skrypt na ADC


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Ci:

 

Kalista - Hellsing

Jinx - OneKeyToWIn

Ezrael - OneKeyToWin

Vayne - Mac

 

Tylko żeby wygrać linie Vayne według mnie musisz mieć dobry team, ogólnie żeby wiedzieli jak pomagać Vayne żeby się nafeedowała ;)

Opublikowano

e tam jinx jest slaba zwlaszcza powyzej golda, przynajmniej wg mnie. nie ma escapu focus na ciebie i lezysz

 

polecam corkiego koga i vayne

 

 

PS. serio nikt nie poleca Corkiego ktory z sama dobra farma kilkoma strzalami z R wygrywa tfa???

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

e tam jinx jest slaba zwlaszcza powyzej golda, przynajmniej wg mnie. nie ma escapu focus na ciebie i lezysz

 

polecam corkiego koga i vayne

 

 

PS. serio nikt nie poleca Corkiego ktory z sama dobra farma kilkoma strzalami z R wygrywa tfa???

jinx słaba powyżej golda? pewna osoba z joduska.me wbiła samą jinx challa :)

qxw0er.jpg

Opublikowano

Poziom diament.

Dobrze radzą sobie:

Jinx oktw + base ult3

Vayne hi im gosu

Innych nie próbowałem, ale Kalista daje rade podobno

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Jinx słaba XDDDDDDDDDDDDD o kurde dobry ziomeczek xD,nie wiem jaką masz dywizje jak grasz...,ale jeśli tak mówisz to zbyt dużo nie wiesz i nie masz ogromnego doświadczenia :).

 

@top Z tego co mi wiadomo to jinx/vayne/ezreal/kalista/kog ;p

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

jinx słaba powyżej golda? pewna osoba z joduska.me wbiła samą jinx challa :)

tak, wg mnie słaba, wyraziłam swoją opinie ;) 

 

wiele champów jest słabych i nikt nie powie że są z*******e bo ktoś tam wbił nią challa. cóż, może Wam dobrze idzie ;) 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

tak, wg mnie słaba, wyraziłam swoją opinie ;)

 

wiele champów jest słabych i nikt nie powie że są z*******e bo ktoś tam wbił nią challa. cóż, może Wam dobrze idzie ;)

Haahahahah rozjebałeś system gościu, Jinx aktualnie chyba najlepszy adc na dywizje powyżej Diamentu V.

Opublikowano

co do jinx to już skrypt penny jinx tylko zagrajcie customa i ogarnijcie bo tam jest dużo do zmieniania ma funkcje które możecie wyłączyć i włączyć gra na pozomie onekeytowin ale jest trochę lepsza co do opcji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...