Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw skryptów do robienia gierek xerathem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje najlepszego skryptu do xeratha ,który wygrywa i linię i teamfighty. Tak ,na forum jest sporo takich tematów ,ale znalazłem już 5 skryptów ,z których każdy ma sporo zwolenników. Proszę nie rzucać tutaj linków ,tylko powiedzieć czemu ten a nie tamten skrypt.

Dodatkowo potrzebuje utility skryptów do wybicia się. Aktualnie używam:

-evade

-mata view

-god jungle tracker

-universal gank alert

-base ult(moze ma ktoś coś lepszego ,bo na tym jest mało widoczny recall)

Opublikowano

Poszukuje najlepszego skryptu do xeratha ,który wygrywa i linię i teamfighty. Tak ,na forum jest sporo takich tematów ,ale znalazłem już 5 skryptów ,z których każdy ma sporo zwolenników. Proszę nie rzucać tutaj linków ,tylko powiedzieć czemu ten a nie tamten skrypt.

Dodatkowo potrzebuje utility skryptów do wybicia się. Aktualnie używam:

-evade

-mata view

-god jungle tracker

-universal gank alert

-base ult(moze ma ktoś coś lepszego ,bo na tym jest mało widoczny recall)

Powyższe utility + ElXerath + SFXUtility

Jeżeli chcesz jakieś innego recall trackera to UniversalRecallTracker.

Możesz jeszcze używać Snitched'a, najlepiej komponuje się z ElXerathem ultimate ustawiony na OnTap pod inny bind niż ten ustawiony na Snitched'zie.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Xerath od Esk0r'a ma defaultowy hitchance czyli medium, tak więc nie jest tak celny jak ElXerath.
To samo jest w przypadku Hellsinga.
To jest pierwszy powód.
 
Drugi są to ustawienia w ElXerathie, są bardzo obszerne, każdy może wybrać coś dla siebie.
 
Z tego co wiem, każdy inny skrypt niż ElXerath ma zepsuty PingAlert itd. gdy jest wróg na mapie którego możemy zabić.
ElXerath ma działające Notifications.
Bardzo dobry Antigapcloser oraz przyjemny Gaplcoser.
Co tu mówić więcej.
 

Na jaki tryb ustawić ulta w elxerath?

Ja używam OnTap bind pod "T".
Trafia tak samo dobrze, lecz to ja decyduje kiedy B).

eSwH2k3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...