Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz gamingowa Roccat


GhaosH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Na wstępie powiem że jezeli wybrałem zły dział można przenieść.


 


Generalnie:


 


Którą mysz wybrać i dlaczego?


 


ROCCAT LUA


ROCCAT KONE[+]


 


 


jeżeli się ktoś zna, proszę o pomoc.


8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

ROCCAT KONE XTD LASER 8200DPI (ROC-11-810)

Najważniejsze cechy:
  • Nowoczesny sensor laserowy Pro-Aim R3 o czułości 8200 DPI wsparty wbudowaną jednostka TDCU(Tracking&distance control unit)
  • 32- bitowy procesor ARM MCU 72 mHz Turbo Core v2 zapewniający egzekwowanie komend bez najmniejszych opóźnień
  • Omronowe przełączniki w przyciskach
  • 576 KB wbudowanej pamięci
  • 8 przycisków w tym przycisk Easy-Shift pozwalający podwoić ilość funkcji oraz rolka 4D
  • Specjalny 4-ledowy system podświetlenia

Wybrałbym tą.

sds.jpg

Nowicjusz
Opublikowano

Roccat Lua http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/5404541

Roccat Kone [+] Plus http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/889476

 

Po prostu między XTD a Kone+ jest już niewielka różnica 

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...