Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Średnia zarobków (czołgi premium)


LoadUp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. zaprezentuję Wam średnią zarobków na czołgach premium :)


1.AnnoCh01_Type59.pngType 59 - średnie zarobki - 26,573

2.AnnoJagdTiger_SdKfz_185.pngJagdTiger 8,8cm - średnie zarobki - 26,131

3.AnnoKV-5.pngKv-5 - średnie zarobki - 26,020

4.AnnoT34_hvy.pngT-34 - średnie zarobki - 25,189

 

5. AnnoG106_PzKpfwPanther_AusfF.pngPanther 8.8 cm - średnie zarobki - 25,182

 

6.AnnoT26_E4_SuperPershing.pngSuperPershing (T26E4) - średnie zarobki - 23,169

7. france-f68amxchasseurdechar46.png Amx CDC - średnie zarobki - 23,168

 

 

8. AnnoObject252.pngIS-6 - średnie zarobki - 23,167

 

 

9. AnnoJ18_STA_2_3.pngSTA-2 - średnie zarobki - 23,152

 

 

10.AnnoM6A2E1.png M6A2E1 - średnie zarobki - 22,793

 

 

11. AnnoLowe.pngLowe - średnie zarobki - 22,620

12. AnnoPzV_PzIV.pngPzKpfw V/IV - średnie zarobki - 18,839

13. AnnoKV-220_action.pngKv-220 - średnie zarobki - 17,171

14. AnnoCh02_Type62.pngType-62 - średnie zarobki - 14,647

15. AnnoT-25.pngT-25 - średnie zarobki - 13,375

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Fantasy Bass -->

<ins class="adsbygoogle"

     style="display:block"

     data-ad-client="ca-pub-5122566234468357"

     data-ad-slot="2119977022"

     data-ad-format="auto"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

Opublikowano

Średnio daje do myślenia, lepiej kierować się zaletami czołgu i liniami które się robi.

 

CDC>IS-6>Jagoda 8.8. Każdy ma swoje zalety, jagody nie lubię, ale zarabia dobrze. Biorąc pod uwagę zalety czołgu CDC jest najlepszym wyborem. Sam mam i każdemu serdecznie polecam.

Opublikowano

Masz rację... Poprawię zaraz tut , bo zapomniałem dodać AMX CDC , Panther 8,8 , i Sta-2 :)

 

A tak dla pewności ta średnia jest przedstawiona w postaci średniej ( bez premki , ani innych dodatków ) :)

 

 

@Edit. Wprowadziłem STA-2 , AMX CDC , Panther 8,8 cm :)

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Fantasy Bass -->

<ins class="adsbygoogle"

     style="display:block"

     data-ad-client="ca-pub-5122566234468357"

     data-ad-slot="2119977022"

     data-ad-format="auto"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

  • 4 miesiące temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Średnia zarobków (czołgi premium)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...