Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak doładować pieniądze w csgoskins.net?


PoXeR2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyczytałem, że doładowujemy poprzez wpłacanie skina. Niby trzeba kliknąć w inventory i wszystko będzie ok, ale mi wyskakuje, że muszę podać jakiś kod, który pisze na tej stronce, wpisuje go i nic się nie dzieje i tak cały czas, podałem trade url... 

Mam nadzieję, że pomożecie :) 

Pozdrawiam

Opublikowano

Musisz dodać Trade Link po czym przechodzisz do ekwipunku albo do marketu już nie pamiętam. I tam musisz mieć rzeczy powyżej 1 euro :) 

86226145013474567463.png

Opublikowano

Wchodzisz w inventory:

827361428413730753872.png

A następnie wybierasz skiny o wartości +1$

 

 

Edit:

 

 

Zrobiłem tak jak napisałeś i cały czas mam ten kod do wpisania.

 

Jaki kod?

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

1.Podajemy swój Trade-URL (jak na Lounge).

2. Wchodzimy w Invetory.

 

yQHKC5I.jpg

 

1. Wybór itemków.

2. Łączna wartość wybranych itemków.

3. Transakcja wymiany.

4. Wybór typu itemków (jakość, stattrack, itp.).

 

WBygEDr.jpg

 

Następnie akceptujesz ofertę, jak na csgl.

e0FQXke.jpg

 

 

 

2 opcja: kupno przez PayPal

1. Klikamy na banner.

 

x08KJTw.jpg

 

2. Wybieramy dowolną opcję.

 

1gW79s6.jpg

Opublikowano

Musisz ściągnąć na telefon/tablet dwie apki:

 

"Google Authentiactor" Link:

 

 

 

"Barcode Scanner" Link:

 

 

 

Jak już zainstalowałeś włączasz "Google Authentiactor", dalej "Skanuj kod kreskowy", skanujesz ten kod co jest na stronce,  i wyświetla ci się kod do przepisania który przepisujesz w to okienko na stronce.

 

I już. :)

sseekj.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...